sta-4-hoverİyi Çözüm

Yasal Olmayan Şeyler Ve Papara Açığı

Fatma Fatma21 Eylül 06:54

Instagram'da gezinirken sponsorlu reklam olarak bu hesap ana sayfamda çıktı. Olayları nedir Ne lerle uğraşıyorlar tam bilmiyorum ama Papara açığından vs söz ediyorlar, hesabım paylaşımları da gördüğünüz gibi ekran görüntüsünde vardır. Yetkili kişilerin bu hesap ile ilgili işlem yapmasını istiyorum. Papara yöneticileri Bu Instagram hesabını inceleyin.

Gelişme :

23 Eylül 04:26

2 gün önce "Instagram'da gezinirken sponsorlu reklam olarak bu hesap ana sayfamda çıktı. Olayları nedir Ne işlerle uğraşıyorlar tam bilmiyorum ama Papara açığından vs söz ediyorlar, hesabım paylaşımları da gördüğünüz gibi ekran görüntüsünde vardır. Yetkili kişilerin bu hesap ile ilgili işlem yapmasını istiyorum. Papara yöneticileri Bu Instagram hesabını inceleyin." Şeklinde size şikayette bulundum tekrardan aynı olay böyle kişiler hesap açtıkca, ve bana reklam olarak çıktıca size bildirmek benim vatandaşlık görevimdir. ( 2 gün önce şikayet edilen hesap şu an kapatılmıştır, ama yeniden aynı mantık ile aynı hesabı açıp gönderilerine reklam veriyorlar ) bu kişiler hakkında ciddi işlem başlatılsın!

np_image3 Ekli Görsel Var
  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star full-star
5/5

Cevaplar

profile-icon Fatma 21 Eylül 14:34

Hızlı yanıt ve geri dönüş için teşekkürler,

Papara Logo Papara 21 Eylül 11:22

Değerli Kullanıcımız, Konuyla ilgili ekiplere incelenmesi için bilgi verilmiştir. Tarafımıza bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz. Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler