Papara ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yanlış T. C. İle Yatırım Ve Paparanın Umursamazlığı

1.658görüntüleme
Abdullah
Abdullah 26 Kasım 2020 19:31

24.11.2020 Tarihinde Saat 18:06 da 200 TL ATM'den Kartsız işlemler bölümünden yatırılan yanlış t. C. Girilmesi Sonucu İadeye düşen paramızı Papara'dan Kurtaramıyoruz! Parayı yatıran kişi babam benim t. C. Numaramı yazacağı yere Kendi t. C. Numarasını yazmış ve Elimizde Dekont olmasına rağmen Papara Paramızı vermiyor! Para iade işlemi için İlk önce dekont istediler [email protected] ' a gönderdik ve bize geri dönüş 1 gün sonra yapıldı acil olmasını belirttiğimiz halde. Bizden tekrardan parayı yatıran kişinin IBAN numarası istendi verdik yine geri dönüş yok şimdi de t. C. Sini istediler bugün itibariyle t. C. Yi yolladık ve şimdi yetmezmiş gibi Adam Kimlik kartını yüzüne tutup mail atacakmış saçmalığa bakın! Bu kadar basit bir işlem 3 gündür halledilmiyor ve sürekli süreci uzatıyorlar. Sanki kredi istedik Papara'dan yatırdığımız paramızı istiyoruz! Kimlik kartı fotosu falan atmıyorum neden atiyim ki? 200 Lirada sizde kalsın inşallah Papara hesaplarımı da kapatacağım asla ve asla kimseye önermeyeceğim! Dekont elimizde olmasına rağmen bile paramızı kurtaramıyoruz.

Papara Logo
Papara26 Kasım 2020 19:35

Değerli Kullanıcımız, Bir şubemiz olmadığı için Papara'da işlemleriniz uzaktan yürütülmektedir. Tarafınızdan istenilen belgeler sizi doğrulamak içindir. İşlem ve hesap güvenliği için bu belgeler alınmadan işlem gerçekleştirilmemektedir. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi

Abdullah
Abdullah26 Kasım 2020 19:37

Doğrulamak için her türlü belgeyi size ilettik. T. C. İstediniz verdik. Mail adresi istediniz yatıran kişi adına verdik. Dekont istediğimiz yolladık. Dalga geçer gibi bir de yüzümüzle beraber kimlik atıcakmışız bu ne saçmalık? Dekont vs her şey var. Benim bu sorunumu başka bir yöntem ile çözün!

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler