tam yıldız tam yıldız tam yıldız yarım yıldız boş yıldız 3.3
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Papara ile ilgili bir şikayetin mi var?

Papara Teşekkür

1.546 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
191
1 gün önce

Papara Para Gönderemiyorum Ve Para Çekemiyorum

Papara Black kartım olmasına rağmen hala onaylı hesap olarak gözüküyorum bir çok kez kartla alışveriş yaptım para yatırma gibi işlemler oluyor fakat para çekmeyi denediğimde olmadı bu konuyla ilgili sorunu çözerseniz çok müteşekkir olurum. Şimdiden teşekkür ederim. Ve para gönderemiyorum kimseye

profile
256
4 gün önce

Papara Para İadesi Lütfen

Papara'dan çektiğiniz 89 lira iade eder misiniz lütfen? Ben daha öncesinde CV çıkarmak için kartımı girerek alışveriş yaptım, 9.9 TL'lik bir para ödedim buna ve bir ay sonra hesabımdan 89 lira daha çekildi. Bununla ilgili olarak Papara müşteri hizmetleri ile konuştum ve onlar da size ulaşmak istiyor...

profile
186
4 gün önce

Papara Veli Bilgisi Sıfırlama

Merhaba, Papara'da Veli bilgilerini annemin bilgileriyle girdim. Annemin Papara hesabı yok. Şimdi de babamın kimlik ve numara bilgilerini girmek istiyorum ama olmuyor. Sıfırlama işlemi veya başka bir konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. Lütfen bu konuda bana yardımcı olun. Teşekkürler.

profile
113
5 gün önce

Papara Kartıma Para Yatıramıyorum

Papara kartıma para yükleyemiyorum. ATM'ye gidip yatırmaya çalışıyorum. Bu işlem şu anda yapılamaz diyor. Lütfen yardımcı olur musunuz? Çok acil. Umarım bir an önce sorun çözülür. Şimdiden teşekkür ederim.

profile
215
5 gün önce

Papara Gray Kart Temassızı Çalışmıyor

Papara gray kartımın temasız çalışmıyor. Papara uygulamasından açık gözüküyor ama marketlerde de denedim olmuyor. Bir de kartı yeni aldım. Kartı pos cihazına takıp şifre yazmam gerekiyor. (Onun dışında kart çalışıyor) Bana temasız daha iyi geliyor. Cevaplarsanız daha iyi olur. Teşekkürler.

profile
146
5 gün önce

Papara Farklı Kişilerden Para Alma Limiti

Farklı kişilerden Hesabıma para geliyor. Ancak birisi para göndermek istediğinde limit aşıldığı için işlem gerçekleştirilemiyor. Her ayın yarısında bu limiti aşıp ay sonuna kadar beklemek istemiyorum ve bunun düzeltilmesini istiyorum. Teşekkürler...

profile
313
5 gün önce

Papara Kayıt İşlemi Giriş

Kolay gelsin. Daha önce hesap açmadım ama giriş yapınca hesap bulunuyor denildi. Nasıl iptal ettirebilirim, kapatmak istiyorum. Uygulamayı indirip giriş yaptım, daha önce kayıt var denildi. Eğer kayıt varsa kapatmak veya silmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

profile
418
5 gün önce

Papara Sözleşmeli Kartımı Aktif Değil

Papara Black kartım olmasına rağmen hala onaylı hesap olarak gözüküyorum bir çok kez kartla alışveriş yaptım para yatırma gibi işlemler oluyor fakat para çekmeyi denediğimde olmadı bu konuyla ilgili sorunu çözerseniz çok müteşekkir olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

profile
315
6 gün önce
profile
Yiğit sonuçtan memnun
  • 2 gün önce

Papara Google Play Kodu Bana Ulaşmadı

Merhaba, Papara üzerinden Google Play 50 TL kod satın aldım ve birkaç dakika içerisinde kodum gelmesi gerekiyordu. Ancak bana 1 saatten fazla süre geç...

profile
273
6 gün önce

Papara Hesap Onaylama Olmuyor

Papara'da limiti arttırmak için hesabımı onaylamam gerekiyor mu? Her şeyi girdim: T.C. kimlik numaram, doğum tarihim vs. Kimliğimi de tanıttım ancak şu anki halim ile kimlikteki halim hiç uyuşmuyor, bu yüzden onaylanmıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

profile
262
6 gün önce

Papara ATM Para Çekilmedi

Papara kartım ile Akbank ATM'den 300 TL çekmeye çalıştım. Ama Akbank hata verdi ve paramı vermedi. Sonra Papara hesabıma baktığımda 300 TL'nin çekilmiş olduğunu gördüm. Paramı geri istiyorum. En kısa zamanda iade edilirse çok teşekkür ederim. Papara numaram 1164751281.

profile
135
6 gün önce

Papara Kartım Elime Ulaşmadı

Gelecek olan kargo Papara kartım ve adresim doğru elime ulaşmadı. Yanlış adres diye oysaki birçok kargo hizmetleri alıyorum ve adres bilgilerim kesinlikle doğrudur teşekkür ediyorum. Manavgat Antalya Side adres Kemer Mahallesi 1586 sokak no 24 Gürkan apt no * kat * Side Manavgat Antalya

profile
519
1 hafta önce

Papara Kart Harcaması Ve Döviz Hesabı

Merhaba Papara kart aldım, hesap açtım ve para yükledim. Ama hiçbir şey yapamıyorum. Para harcanmıyor. İkinci şikayetimde dolar yatırım hesabı falan açık değil. Onlar etkinleştirilirse çok mutlu olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim. Yardımınız için.

profile
175
1 hafta önce

Papara Cash Back Gelmemesi

Papara kartımla yaptığım YouTube.com ödememde cashback alamadım. 1126260142 Papara numaram her ay 10 TL cashback ödeme olmasına rağmen alamadım. Şimdiye kadar hiç böyle bir şey olmamıştı. Bu sorunumla ilgili bilgilendirme ve geri dönüş bekliyorum. Teşekkürler.

Papara Cash Back Gelmemesi
profile
240
1 hafta önce

Papara Kartı Çip Hatası

Papara kartıma para yatıramıyorum. Çip hatası veriyor ve nasıl çözülür onu da bilmiyorum. İlk defa böyle bir hata ile karşılaştım. Yardımcı olursanız sevinirim. Ve şu an da Papara hesabıma para yatırmam gerek çip hatası yüzünden yatıramıyorum en kısa sürede bu hatayı düzeltebilir misiniz. Yardımcı o...

profile
422
1 hafta önce

Papara Kartı Söyledim Almond Kart'a Geçemedim

Papara kartı söyledim Almond kart ama bir türlü sözleşmeli hesaba geçemedim. Lütfen bana ayrıntılı bir şekilde söyler misiniz. Denedim denedim olmadı arkadaşlarımda oluyor da bende neden olmuyor. Anlamadım. Lütfen buna bir çözüm bulun teşekkür ederim. En hızlı bir şekilde cevap gelmesini istiyorum.

profile
191
1 hafta önce

Papara Hesaba Para Atma

Arkadaşım QNB Finansbank hesabından 500 TL attı. İşlemler 5-15 dakika diyor ama yarım saatten fazla oldu ama hala gelmedi Papara no1285994141 ilgilenirseniz sevinirim. Teşekkürler Teşekkür ederim ✨ Teşekkür ederim ✨ Teşekkür ederim ✨ Teşekkür ederim ✨ Teşekkür ederim ✨

profile
327
1 hafta önce

Papara Black Card ATM Sorunu

Papara kartıma sürekli para yatırdım ve yaşımda 18'in altındayım ama 17 yaşındayım ve velimden izin aldım. Kartım geldi ve ATM'den para yatırdım ancak Papara hesabım ATM'den para çekmeye kapalı. Sebebi nedir acaba? Teşekkür ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Sayın Papara.

Papara Black Card ATM Sorunu
profile
206
1 hafta önce

Papara Vp Epin Kodum Gelmedi

Papara'dan vp aldım ve merhaba, satın almış olduğunuz ürünler birkaç dakika içerisinde tarafınıza iletilecektir. >> saygılarımızla, epin.com.tr teşekkürler... B038 ama kodum gelmedi lütfen geri dönüş yapın daha önce aldığımda ise kodumu direk veriyordu şimdi ise vermedi.

Papara Vp Epin Kodum Gelmedi
profile
321
2 hafta önce

Papara Google Play Store Almış Kodu Hala Gelmedi

Papara'dan almış olduğum Play Store kodu hala gelmedi böyle bir sorununu çok karşılaşıyorum hepinde yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler geri dönüş mesajı bekliyorum almış olduğum Google Play store kodunu gönderseniz sevinirim teşekkürler... E. Pin

Marka Profili

Papara, 6 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

Papara, 6 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör