Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
22.055Şikayet
3,4
Şikayet Yaz

Papara Sözleşmeli

1.524 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
3,4
  • Çözülen
  • Videolu

Papara Sözleşmeli Hesap Sorunu

profile
Ege
17 saat önce
-

13-14 yaşındayım Papara kart aldım. Her şeyi hallettim ama IBAN 'ım görünmüyor ve IBAN para gönderemiyorum veli kontrolünü hallettim onay aldım canlılık kontrolünden geçemiyorum çünkü kimliğimde fotoğraf yok bunun bir çözümü varsa ne olur yardımcı olun.

5
Çözüldü
profile
Zehra
1 gün önce
-
Zehra Şikayetini Yayından Kaldırdı

Papara Kartım Yaklaşık 1 Aydır Gelmiyor

profile
Simay
1 gün önce
224

Kasım'ın dokuzunda sipariş ettiğim kart hala kargoya dahi verilmedi. Kaç kere desteğe bu durumu bildirdim ama hala aynı. Sözleşmeli hesaba geçmem için kart lazım; ancak yaklaşık bir aydır geçemediğim için çok sıkıntı yaşıyorum. O kadar ünlü bir şirketsiniz, hala kartlarda böyle şeyler yaşamak can sı...

Papara Kartım 2 Aydır Elimde Yok

profile
Esra
1 gün önce
103

Ben Papara uygulaması üzerinden iki Black kart sipariş verdim. Birincisini 28 Ekim'de verdim ve gelmedi. Kargo takibi açtığımda teslimat şubesinde diyor teslim alansa bilinmiyor. İlk başta Teal kart sipariş ettim ve 1 hafta içerisinde getirdiler ama teal kartımı ATM yutunca 1 Black kart daha sipariş...

Papara Kartım 2 Aydır Elimde Yok
Papara Kartım 2 Aydır Elimde Yok

Paparamda IBAN'ım Gözükmüyor

profile
Onur
1 gün önce
75

Ben Papara Black kart sipariş ettim ve geldi ama kartta hala IBAN'ım gözükmüyor ve ibana tıkladığımda sözleşmeli hesaba geç diyor bunun sebebi nedir acaba ne yapmam gerek IBAN'ımın gözükmesi için, yani kartı sipariş etmeden önce de aynısını diyordu şimdi de.

5
Çözüldü
profile
Defne
2 gün önce
112

"Hemen ulaşıldı ve yardımcı olundu teşekkürler Papara"

Defne Şikayetini Yayından Kaldırdı

Papara Karttan Para Çekemiyorum

profile
Aras
2 gün önce
171

Ben Papara uygulamasından kart istedim ve kartım geldi; ancak sözleşmeli değil. Bana gelen kartla ATM'lerden para yatırabiliyorum ve online alışveriş yapabiliyorum ama ATM'den para çekemiyorum. Bana kartı getiren kurye bir şey demedi. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Papara Karttan Para Çekemiyorum

Papara Sözleşmeli Hesap Sorunu

profile
Ömer
2 gün önce
495

Papara Black kart aldım aktive ettim ama sözleşmeli hesaba geçmelisiniz diyor zaten sözleşmeli hesapta değil miyim? Bu yüzden kimseye IBAN 'dan para atamıyorum para yükleyebiliyorum ama nedense çekemiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Büyük bir şirketsiniz.

Papara Kart Sözleşmeli Hesap

profile
Yaren
2 gün önce
92

Papara kart sözleşmeli hesaba geçin diyor NFC ile kimliğimi okutuyorum ama kimlikte fotoğraf olmadığı için kabul etmiyor. Daha yeni 2. Kartımı sipariş etmiştim ATM'den para yatırmaya gittim işlem gerçekleşmedi diyordu ilgilenebilirseniz sevinirim bu durumla.

Papara Sözleşmeli Hesaba Geçemiyorum

profile
Saliha
3 gün önce
134

Papara sözleşmeli hesaba geçemiyorum. Velim sözleşmeli hesapta fakat kendi kimliğimi okuturken sürekli hata veriyor. Kimlik bilgilerini başka nasıl ulaştırabilirim? E mail üzerinden ulaşmaya çalışmama rağmen. Cevap verilmedi. Sorun çözümü için ne yapmam gerekiyor?

5
Çözüldü

Papara Sözleşmeli Hesaba Geç

profile
Enes
3 gün önce
122

"Teşekkürler!"

Papara kartımı söylediğimde kurye bizim eve değil muhtarlığa gitmişti. Bu yüzden imzalatamadım, gittim aldım, uygulamadan aktifleştirdim; fakat IBAN g...

Papara Onaylı Hesaba Geçemiyorum

profile
Obada
3 gün önce
52

Papara kartım olmasına rağmen sözleşmeli hesaba geçemiyorum, IBAN numaramı kullanamıyorum, para transferi yapamıyorum. Sözleşmeli hesap için Papara karta başvurmam gerektiği yazıyor ancak zaten elimde 2 tane Papara kartı var. Hesabımı Mart ayında açtım o zamandan beri bu sorunu yaşıyorum.

Papara Onaylı Hesaba Geçemiyorum

Papara Teknosa'dan Teal Kart Aldım Ama Sözleşmeli Hesaba Geçemiyorum

profile
Mehmet
3 gün önce
80

29.11.2023 tarihinde Teknosa'dan Papara teal kart aldım ve hesabımı açtım. Ancak sürekli olarak 'sözleşmeli hesaba geçin' uyarısı alıyorum. 'geçeyim' dediğimde ise yeni kart almam gerektiği söyleniyor. Fakat tekrar para vererek kart almak istemiyorum. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Papara Sözleşmeli Hesaba Geçmedi

profile
Eray
3 gün önce
88

Papara kartımı (Black Kart) aldım eve geldim. Kartı tanımladım ama hala onaylı hesapta gözüküyorum, sözleşmeli hesaba geçmedi. Destek ekibine yazıyorum fakat cevap vermiyorlar. 1 ay kadar oldu ve gerçekten şaka gibi bir olay. Koskoca Papara'nın bu gibi sıkıntılarla uğraşması garip.

Papara Sözleşmeli Hesaba Geçmedi
Papara Sözleşmeli Hesaba Geçmedi

Papara Sözleşmeli Hesap Ve Gelmeyen Kart Sorunu

profile
Berrak
3 gün önce
61

Evde olmadığımız için teslim formunu imzalayamadık. Başka türlü teslim formunu nasıl imzalayabilirim? ATM'den işlem yapamıyorum ve yeni bir kart sipariş ettim ancak bu, önceki karttan daha geç geldi ve henüz ulaşmadı. ATM'den QR kod ile denememe rağmen hesabımın sözleşmeli olması gerektiğini söyled...

Papara Kartımı Sözleşmeli Yapamıyorum

profile
Merve
3 gün önce
326

Birkaç gün önce sözleşmeli hesap için yeni bir Papara kartı aldım, ancak bir türlü sözleşmeli hesaba geçiş yapamadım. Anneme de bir tane aldım, belki onun üzerinden işlem yapabiliriz diye ama o da olmadı. Neden geçiş yapamadığımı bir türlü anlayamadım. Elimde üç tane Papara kartı var ve hiçbiriyle i...

Papara Sözleşmeli Hesap Sorunu

profile
Emre
3 gün önce
308

18 yaşından büyük olduğum halde ve Black Card'ımı aktif etmeme rağmen 'sözleşmeli hesap' uyarısı alıyorum. Bu durumu bir türlü çözemedim. Papara yetkililerinin bu durumu acilen çözmesi gerekiyor. Sözleşmeli hesabı normal hesaba dönüştürmek için ne yapmam gerektiğini öğrenmek istiyorum.

Papara Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum

profile
Talha
3 gün önce
274

Papara müşteri hizmetleriyle iletişim kuramıyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Sözleşmeli hesaba geçmek istiyorum ancak kimliğimde fotoğraf olmadığı için geçiş yapamıyorum. Kartımın okuyucusu bozuldu ve yenilemek istiyorum. Müşteri hizmetlerinden hiçbir şekilde yardım alamıyorum.

Papara Ve Jetlogi Çözümsüzlüğü ve Kalitesizliği

profile
Uras
3 gün önce
82

Papara'dan sözleşmeli hesaba geçmek için kart aldım. 30'una kadar gelecek dediler. İlk kurye teslimata çıktığında müsait değildim arayarak ; buraya bir parantez açmak istiyorum her aradığımda ortalama bekleyen 15 oluyor ve açtıklarında sizleri geçiştiriyorlar ve de gönderdikleri kurye takip linki bo...

5
Çözüldü
profile
İdil
3 gün önce
194

"Çok teşekkür ederim ilginiz için. Şikayetim kısa sürede çözüldü."

İdil Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Papara 7 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör