17 Mart
#11725184

Papara'ya Çekim Talebi Vermeme Rağmen 1 Saate Geldi Param Henüz Yatmadı!

Para çekme talebi vermeme rağmen 1 saate geldi param henüz yatmadı. Reklamlarınızda maksimum 15 dakika demeyi biliyorsunuz ancak faaliyet yok. Bu arada bütün para çekme sorunlarına verdiğiniz kopyala yapıştır cevabınızı aşağıya yapışıyorum ki bana da aynı cevabı vermeyim. Son olarak belirtmek isterim ki para çekme sorunlarına verdiğiniz bütün cevaplarda telefon numaranızı yanlış belirtmişsiniz. Aşağıya da bakarsanız verdiğiniz cevaplara da bakarsanız görürsünüz. O numarayı da bu sorunu da acilen çözün.


"Papara temsilcisi değerli kullanıcımız,


otomatik çalışan çekim işlemlerimiz bankayla aramızda olan teknik bir sorun yüzünden gecikmeli olarak hesaplara yansımaktadır. Kısa bir süre içinde para çekim işleminiz banka hesabınızda olacaktır. Ekiplerimiz konunun çözümü için çalışmaktadır. Yaşanan aksaklık için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.


Sorularınızın olması durumunda destek@papara.com adresinden mail atabilirsiniz veya 0850 0340 0340 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.


Saygılarımızla.
Papara destek ekibi. "

Nurullah Nurullah 937 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Papara Temsilcisi17 Mart

    Değerli kullanıcımız, Otomatik çalışan çekim işlemlerimiz bankayla aramızda olan teknik bir sorun yüzünden gecikmeli olarak hesaplara yansımıştır. Tutar banka hesabınıza gönderilmiştir. Yaşanan aksaklık için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. Sorularınızın olması durumunda [email protected] adresinden mail atabilirsiniz veya 0850 340 0340 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler