Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara'dan Ziraat Hesabıma Para Gönderemiyorum

670
Gülkız
Gülkız 04 Şubat 02:29

Papara hesabımdan kayıtlı Ziraat hesabıma para gönderemiyorum daha önce sürekli gönderim yaparken son birkaç gündür başka ibana gönderim yapmam gerektiğini söylüyor?

Neden böyle bir sorun yaşıyorum ki Sebebini hala anlayamadım lütfen yardımcı olur musunuz?

Papara Logo
Papara04 Şubat 02:42

Benzer Şikayetler

profile
463
1 hafta önce

Papara Black Card Para Transferi Sorunu

Papara Black card siparişi verdim. Elime geldi ve kartı aktive ettim. Buna rağmen uygulama içi para göndermek istediğim zaman bana sözleşmeli hesaba geçmem gerektiğini söylüyor. Ne yapmam gerekiyor anlamadım. Black card zaten sözleşmeli hesap olmuyor mu?

profile
478
1 hafta önce

Papara Hesap  Kapatma Sorunu

Yapılacak işle ilgili 0536***3843 numaradan WhatsApp üzerinden mesajlaştım. Papara uygulamasını indirmemi ve aynı anda talimatlar vererek Papara'da hesap açmak için yönlendirme yaptı. Hesap açarken kendisine gelen kodu girmemi istedi. Benim bilgilerimle hesap açtırmış oldular. Akabinde işi eve gönde...

profile
775
1 hafta önce

Papara Onaylı Hesaptan Sözleşmeli Hesaba Geçemiyorum

Papara Black kartım 2-3 gün önce elime ulaştı birine para göndermek istediğimde sözleşmeli hesap olması gerekiyor diyor. Velimden onay aldım. Aslında Papara kartı aldığımızda otomatik olarak sözleşmeli hesaba geçiyor ama hala onaylı hesapta yardımcı olursanız sevinirim.

profile
2.004
2 hafta önce

Papara 105 TL DOLANDIRI*ILIĞI

03.02.2023 tarihinde Kentplaza Cinemaximum is başvurusu altına bir is başvuruda bulundum iletişimi +09 0536 --- 9795 numaralı şahıs ile WhatsApp ® üzerinden görüşme sağladım başvuruyu bu adresten yapmam istendi https://form.jotform.com/230601733379051 WhatsApp ® tan iş başvurunuz onaylandı diyerek ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .