20 Ekim 2018
#11053742

Papara'dan Geri Dönmesini Beklediğim Havale!

Papara üyeliği açmış kuzenim benim adıma. Bilgim olmadığından hesabı kapattırdım müşteri temsilcisine. Bana kısa zamanda hesabıma paranın yatacağı söylendi ama ortada daha bir şey yok. Koca 6 gün oldu, halen çözülmedi. IBAN numarası T.C. Telefon bütün bilgilerimi söyledim ama bana halen soruşturma devam edildiği söyleniyor. Ne soruşturmaymış arkadaş sanki askeriyeye giriyoruz. Derdimize çare olan yok. Telefonda sadece beklememiz gerektiği söyleniyor. Ne kadar süreceği hakkında bilgi verende yok.
Her gün günde 3 defa arıyorum daha gram yol katedemedik. Hayır bu kadar zor mu bir havale yapılması. 6 gün oldu ya dile kolay. Daha ne zaman sorun çözülecek orası da ayrı bir muamma. Yazıklar olsun böyle sisteme.

Yakup Yakup 4.122 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yakup21 Ekim 2018

    7. Güne girdik ne arayan var ne soran. Dün gece 3 defa daha aradım. Ölümlü gene bir şey yok. Bekleyin demekten daha başka bir şey dedikleri yok. Oturduk en son şirket sorunlarını konuştuk telefonda. Yani böyle bir durum var insanlara problemin çözüleceğine dair zaman verin dedim. Böyle gelişi güzel bekleyim demekle olmuyor. Rica ettim müşteri temsilcisine kendimi geçtim bu kurumdan ekmek yiyorsun hem sende rahat edersin. Bu durumdan dolayı telefondan çağrı almazsın işiniz kolaylaşır dedim. Bunu ilet üstündekilere çare bulun bu duruma dedim. Neyse pazartesi gideceğim savcılığa. Her şey kayıtlı elimde. Bu artık inada bindi. 1 haftadır hiçbir cacık yaptığınız yok. Hayatınız yalan dolan olmuş. Size zaman ayırdığım kadar aileme zaman ağırladım. Savcılıkta görüşürüz. Bu sistemden işlerinizi yürütmeyin benim başım yandı dizlerinki yanmasın.

  • Yakup20 Ekim 2018

    Yalanın bini bin para ne zaman aradın da ulaşamadın. Günde 3 öğün sizi arayan benim. Şimdi yine arayacağım. Bana çağrı filan düşmedi lütfen yalan söyleyip daha fazla sinirlendirmeyin beni. 1 haftadır bir Allah'ın kulundan telefon almadım.

  • Papara Temsilcisi20 Ekim 2018

    Değerli Kullanıcımız, İşleminizi gerçekleştirebilmemiz için tarafınızı aradık fakat iletişim kuramadık. İşleminiz için sisteme kayıtlı numaranızdan 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızı arayarak destek alabilirsiniz. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler