Papara'da Param Hesabıma Gelmedi

Haci Haci26 Ekim 21:29

Bugün ATM' ye gidip 1150 TL para yükledim ama hala param hesabımda değil kaç saattir bakıyorum, lütfen yetkililerden yardım bekliyoruz.  öğrenciyim sıkışık durumdayım.  bir de böyle bir mesaj geldi efendim. Para yatırma işleminizle ilgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Yapılan inceleme neticesinde ATM'den yapılan para yatırma sürecinizde tutarın henüz Papara hesabınıza yansımadığı görünmektedir. Visa/mastercard üyesi olan Papara, ters ibraz (chargeback) süreçlerini kartlı ödeme sistemleri kuralları dahilinde mümkün olan en kısa sürede sonuçlanması için takip etmektedir. 

ters ibraz süreci gerçekleşmeden önce yapmış olduğunuz işlemde tutar hesabınıza yansımazsa ilgili kurallar çerçevesinde finansallaşmasını bekleme süreci 4 gün ile sınırlıdır. Belirtilen süre içerisinde yanıtların alınamaması veya finansallaşmaması halinde ters ibraz (chargeback) süreci en kısa süre içerisinde başlatılacaktır. Papara olarak sürecinizin takibimiz altında olduğunu bildirmek isteriz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Papara Logo Papara 26 Ekim 21:31

Değerli Kullanıcımız, Konuyla ilgili tarafınıza detaylı olarak mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler