16 Mart
#11725139

Papara'da Para Çekme Talebimin İptal Edilmemesi Saçmalığı!

Papara müşteri hizmetlerini 38 kişi bekleyip aramama rağmen, para çekme talebimin iptal edilmesini rica ettim ancak bana böyle bir politikamız yok deyip iptal edemeyeceklerini söylediler. Bu kadar saçma sapan bir cevap mı olur ya? Hadi iptal etmiyorsunuz o zaman neden 3 saat olmuş talebi onaylamıyorsunuz? Her zaman mağduriyet yaşıyorum Papara'dan ve kesinlikle bir daha kullanmayacağım.

Samet Samet 811 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Samet17 Mart

    Ben her zaman para çekme işlemlerinde bu sorunu yaşıyorum. Teknik neden falan uydurmayın. 3 saat oldu banka hesabına geçmedi hala, ivedi olarak işlemin yapılmasını bekliyorum.

  • Papara Temsilcisi16 Mart

    Değerli kullanıcımız, Otomatik çalışan çekim işlemlerimiz bankayla aramızda olan teknik bir sorun yüzünden gecikmeli olarak hesaplara yansımaktadır. Kısa bir süre içinde para çekim işleminiz banka hesabınızda olacaktır. Ekiplerimiz konunun çözümü için çalışmaktadır. Yaşanan aksaklık için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. Sorularınızın olması durumunda [email protected] adresinden mail atabilirsiniz veya 0850 0340 0340 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi.

Ziyaretçi Yorumları