Papara'da Hesabıma Geçmeyen Para İle İlgili Kimseyle Görüşemiyorum!

Ersin Ersin15 Mayıs 2019 21:51

15.05.2019 tarihinde saat 21:15 gibi Z**** Bankası hesabımdan mobil bankacılık ile 1218**** numaralı Papara hesabıma 2500 TL gönderdim. Havale sırasında açıklama kısmına Papara numaramı yazmayı unuttum. Konu ile ilgili Papara'ya telefon ile ulaşamayacağım için mail attım ama mailime dönüşte olmadı. Aylardır Papara'yı kullanıyorum umarım güvenim sarsılmaz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ersin 15 Mayıs 2019 23:13

Ne buradan bir cevap alabiliyorum ne de maillerime cevap alabiliyorum

profile-icon Ersin 15 Mayıs 2019 22:40

[email protected] ve [email protected] adresilerine konu ile ilgili mail attım ama bir dönüş olmadı takdir edersinizki tutar 50-100 TL değil 2500 TL

Papara Logo Papara 15 Mayıs 2019 22:28

Değerli Kullanıcımız, Kontrol sağlandığında Paparanın Para Yükleme kuralları içerisinde işlem yapmadığınız görülmüştür. Yükleme adımlarını doğru uygulamadığınız sürece göndereceğiniz ödemeler banka hesabınıza geri iade edilir. Açıklama kısmınıza Papara numaranızı yazmadığınızdan dolayı tutar banka hesabınıza iade edilecektir. Para yükleme adımlarına https://www.papara.com/#!/support linkinden erişebilirsiniz. Papara Numaranızı yazmadıysanız, ödeme gönderen banka hesap sahibi ile Papara hesap sahibi aynı değilse, yazmış olduğunuz Papara Numaranız hatalıysa ve limitleriniz üzerinde işlem gerçekleştirdiyseniz iade işleminizi gerçekleştirebilmemiz için [email protected] mail adresimize işlem dekontunuzu göndermenizi rica ederiz. (Belirtilen durumların haricinde ki işlemleri [email protected] a mail atmanız gerekmektedir) Not: İade işlemleri 24 saat içerisinde gerçekleştirilmektedir. BİLGİLENDİRME! 1. Papara kart ile yükleme işlemleri çok daha hızlı. Papara kart sahibi olarak tüm ATM’lerden Papara hesabınıza anında yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 2. Garanti bankası, Akbank, Yapı Kredi, Türkiye Ekonomi Bankası, Vakıfbank, Finansbank ve İş Bankasından gerçekleştirdiğiniz işlemler, bankalarla yaptığımız özel işbirliklerimiz sayesinde çok kısa süre içerisinde papara hesabınıza yansıtılmaktadır. İşlemlerin hızlı gerçekleşmesi için yükleme kurallarına uymayı unutmayınız! Sorularınız olması durumunda bize 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla, Papara Destek Ekibi.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler