Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Papara Valorant Puanı Kod Gelmedi

profile
31 Mayıs
417

Papara'dan 220 Türk lirasına 1850 Valorant ® ® ® puanı aldım. Yarım saat geçmesine rağmen hala tarafıma e-pin kodu iletilmedi. İşlemden sonra e-pin kodunuz birkaç dakika sonra iletilecek diye bir mesaj geldi ama hala yok. Lütfen yardım edin. Hemen sorun çözülürse sevinirim.

Papara Valorant Puanı Kod Gelmedi
Papara Valorant Puanı Kod Gelmedi
Papara Logo
31 Mayıs 22:56

Benzer Şikayetler

Papara Mağduru Şikayetçiğim İvedilikle İptalini Yapın

profile
4 gün önce
291

20.09.2023 tarihinde saat 15.20'de İhsanihayat.org yardım kuruluşundan aradılar. 20.09.2023 tarihinde benim adıma Papara hesabı açtılar ve hesap bilgilerimi aldılar. İhsanihayat vakfından 3000 TL yardım vereceklerini söylediler. Papara uygulamasını telefonuma indirttiler. Ancak bu bir yanıltmacaymış...

Papara Mağduru Şikayetçiğim İvedilikle İptalini Yapın
Papara Mağduru Şikayetçiğim İvedilikle İptalini Yapın

Papara Hesabımdaki Paramı Noter Tasdikli Mis Şekilde Bankama Aktarılma

profile
5 gün önce
316

Papara hesabımı kapatıldı ve içindeki ailemin eşimin dostumun bana yardım etme için yolladıkları paraları alamıyorum. Ben deprem bölgesinde yaşadım ve eşim depremzede olduğundan hangi mail değiştirmiş bilemedik. Papara müşteri temsilcileri notere gidip Papara daki tüm paramı banka hesabıma aktarılma...

Papara ATM Para Yatırma

profile
1 hafta önce
355

Merhaba Papara kartım ile Çorum İş Bankası ATM'sinden saat 5:30 ile 6 arası 5000 TL para yatırdım fakat 4800 onayladı 200 TL parayı buruşuk diye geri verdi. Kartımı verdi. Param hesabıma saatlerdir geçmedi yardım istiyorum. Papara yetkililerinden lütfen.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Yağız

Geldi mi kod

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Papara Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 58 sn
Benzer Şikayet Yaz