Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Papara Üzerinden Şikayetim Var

profile
12 Mart
1.059

Evde paketleme adı altında toprak danışmanlık ® tarafından yardım başvurunun onaylandığına dair, WhatsApp ®'dan onaylandı bilgisi aldım. Papara hesabı açarak IBAN numarası ile para gönderdiler, ardından ben onlara ilettim. Önlem almak için buraya şikayetimi yazmak istiyorum.

T. C. Kimlik numaram, ad soyadım, telefon numaramı yazmıştım, o yüzden bu tarihten itibaren benim kimlik bilgilerimle ve kişisel bilgilerimle herhangi bir hesap açılırsa, ya da bir işlem yapılırsa benim ıslak imzam, ya da açık rızam olmadan herhangi bir yapılmış işlemlerden hiçbir şekilde sorumluluk, mesuliyet ve yasal bir sorumluluk kabul etmediğimi bu sayfada belirtmek isterim.

Bu sayfadaki şikayetimle resmi olarak bilgilendirilmiş bulunuyorum. Gereğinin ilgili kurumlarca yapılmasını arz ve rica ederim. Bugün kimliğim kullanılarak haberim olmadan Papara hesabı açıldı onu kapatmak istiyorum. Haberim olmadan herhangi bir işlem yapıldı mı görmek istiyorum. Papara'ya gerekli belge ve bilgileri gönderdim mail yoluyla. Hala dönüş yapılmadı. Dönüş yapılmazsa başka yollara başvuracağımı belirtmek istiyorum.

Papara Logo
12 Mart 18:21

Benzer Şikayetler

Papara Para Çekiminde Sorun

profile
26 Ağustos
401

Para çekiyordum telefon numarasını yazdım. Papara numarası yerine param gelmiyor bunu nasıl düzeltebiliriz Papara hesabıma geçmesini istiyorum. Oyunun ismi easy Walking bildirim göndermem gerekiyormuş. Ben göndermedim buna bir çözüm bulmak istiyorum. Para hesabıma geçmesini istiyorum.

Burs Yalanı Papara Hesabı

profile
17 Mart
771

16 Mart tarihinde Giriş yaptım. T. C. Numaramı ve banka hesaplarımı istediler gerekeni yaptım Papara ile doğruma yaptım. Benden Papara hesabı açmamı istediler ve hesabın aktif olması açısından 105TL ibanıma atıp 100TL kendi IBAN'larına geri atılmasını istediler. Kimlik bilgilerimi kendi hesaplarınd...

Burs Yalanı Papara Hesabı

Burs Başvurusu Diye Papara Hesabı Açmaya Çalışıyorlar

profile
18 Şubat
482

Burs adı altında başvuru yaptım. Daha sonrasında başvuru kazandınız diye WhatsApp ® ® üzerinden mesaj aldım. Saçma gelince araştırdım ve önlem almak için buraya şikayetimi yazmak istiyorum. T. C. Kimlik numaram, adım ve soyadım, telefon numaramı yazmıştım. O yüzden benim kişisel bilgilerimle ve kiml...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Ceylan

Peki bir şey oldu mu

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Papara Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 11 dk 2 sn
Benzer Şikayet Yaz