08 Kasım
#12929671

Papara Telefon Numarası Güncelleme Eziyeti!

Papara.com acil bir şekilde olduğunu belirtmeme rağmen hâlâ telefonum güncellenmedi içeride param var telefon numaramı güncelleyiniz yeni evrak istediniz gönderdim artık güncelleyin numaramı paramı çekmem lazım ama yok evrak okunmuyor yok bilmem ne bakin açık ve net söylüyorum ysa dışı bir site olmadığınız için çok rahatlıkla sizi mahkemeye verebilirim suç duyurusunda bulunabilir paramın kat be kat fazlasını alabilirim lütfen yeni numaramı güncelleyin ve bende uygulamaya giriş yapabileyim paramı kullanabileyim acil.

Hüseyin Hüseyin 1.197 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Papara Temsilcisi08 Kasım

    Değerli Kullanıcımız, İşleminizle ilgili detaylı bilgi mail yolu ile tarafınıza iletilmiştir. Sorularınız olması durumunda bize 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla, Papara Destek Ekibi.

  • Hüseyin08 Kasım

    Yeter artık ya yeter nedir bu fotomodel gibi fotoğraf çekilip duruyoruz kardeşim verin benim paramı içeride 550 TL param var ve paramı kullanamıyorum numara güncellemek bu kadar mı zor daha kaç kez fotoğraf göndereceğim size yeter artık ya ya numaramı günxelleyin adam givi uygulamaya girip paramı kullanayım ya da güncellemiceksenizde adam gibi aöyleyin bende gidebileceğim en yüksek yerwlere kadar gidip şikayet edeyim sizi bu kadar basit oyalamauım

Ziyaretçi Yorumları