Papara Telefon Numara Değişikliği

Oğuzhan Oğuzhan18 Eylül 15:38

Bir süre önce Papara'da açtığım hesabıma numara değişikliği sebebi ile giriş yapamıyorum müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar hesap açarken kullandığım numaramı öğrenmeden numaramı güncellemiyorlar ve ben o numaramı hatırlamıyorum mail adresi adıma ve soyadıma açılmıştır hesap bilgilerimde de ad soyad bilgilerim vardır.

Gerekli evrak göndererek te beni teyit edebileceklerini numara değişikliğimin yapılması talebinde bulundum yine yardımcı olmadılar o numaramı hatırlamadığım sürece hesabıma erişim sağlayamıyorum kimlik ehliyet pasaport ne gerekirse gönderirim bilgisi de aktardım hesabımda param var veya yok var ise paramda Papara hesabıma erişimim olmadığından kullanamıyorum. Param da blokeli kalıyor hesapta yardımcı olursanız sevinirim. Hiç memnun edici bir durum değil.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Papara Logo Papara 18 Eylül 17:09

Değerli Kullanıcımız, Telefon görüşmemiz üzerine gerekli bilgiler tarafınıza aktarılmıştır. Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler