Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Papara Sürekli Şifre İstiyor

profile
25 Mart
350

Papara şifre ekranına atıyor sürekli Papara kartımla IBAN'dan para göndermek istiyorum. Fakat IBAN'la para göndere tıkladığımda beni her zaman ana sayfaya atıyor. Bunu nasıl düzeltirim. Başka arkadaşlarımın telefonundan girince de aynısı oluyor. İlgilenirseniz çok teşekkür ederim.

Papara Logo
26 Mart 00:02

Benzer Şikayetler

Papara Kart Cipi Bozuldu

profile
2 gün önce
213

Kartın cipi bozuldu, bir daha kart çıkarttım, onun da durduk yere bozuldu. Normalde 4 yıldır kullanıyorum aynı kartı, son zamanlarda çok sorun oldu. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Papara Mobil Hat Sorgulama

profile
1 hafta önce
617

Papara hesabım sim kart değiştirdiğim için bloke edildi. Blokeyi kaldırmam için Mobil hat sorgulama pdfi isteniyor ve e devlette böyle bir PDF yok. Müşteri hizmetleriyle görüşülmüyor. Hesap şifremi unuttuğum için de hesaba erişim engeli geldi. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

Papara Ya Giriş Yapamıyorum

profile
2 hafta önce
507

Papara hesabım sim kartımı değiştirdiğim için bloke oldu. Blokeyi kaldırmam için benden mobil hat sorgulama belgesini PDF olarak istiyorlar. Böyle bir PDF yok. Papara müşteri hizmetleri ile bile görüşemiyorum, bir kolaylık sağlanmıyor. Teşekkür ederim

Papara Sözleşmeli Hesaba Geçemedim

profile
3 hafta önce
64

Papara Black kartım var ve 14 yaşındayım. Hesabım onaylı ama hala sözleşmeli hesaba geçmedim. Benim yaşımda sözleşmeli hesap kullanan bir sürü kişi var. Annem de kartı olmasına rağmen hala sözleşmeli hesaba geçememiş durumda. Yardım talep ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Papara Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 11 dk
Benzer Şikayet Yaz