Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Görkem sonuçtan hiç memnun değil

Papara Sözleşmeli Hesap Olmuyor

724
Görkem
Görkem 20 Mart 13:14

Merhaba ben Papara gray almıştım D&R ®'dan, veli izni yokken kartı tanımlamıştım. Veli izni aldıktan sonrada hesabım sözleşmeliye geçmedi nedeni nedir. Kart'mı istemem lazım yoksa buga falan'mı girdi. Ne yapmam lazım? Lütfen yardımcı olun para atacağım ama çekemediğim için atmıyorum.

Papara Logo
Papara20 Mart 13:23
Görkem
Görkem20 Mart 14:00

Merhaba ben bunları zaten yaptım ama yine olmamaktadır ne yapabilirim?

Görkem
Görkem20 Mart 18:11

Bakın velimden onayda aldım ama hesabım sözleşmeliye geçmedi nedeni nedir?

Benzer Şikayetler

profile
346
3 hafta önce

Papara İzinsiz Ve Onaysız Para Çekme

Google Ngl Pro bir hafta önce, benden izinsiz ve onay talebi olmadan ve ben hiçbir şey yapmadan, benim Papara Black card banka kartımdan tam 200 TL çekti. Ne yapacağımı bilmiyorum ve aradım, hiç böyle bir işlem yapmadım. Lütfen bana acil yardımcı olun!

profile
864
4 hafta önce

Papara Geofind İzinsiz Para Çekme

Geofind hesabımdan izinsiz para çekme 30.04.2023 tarihinde telefonum kaybolduğu için bu siteye girdim 12 TL karşılığında arama yaptım ama olmadı ertesi gün Papara hesabımdan benden izinsiz 403 TL para çekmeye çalışıldı. Aboneliğimin iptalini istiyorum. Aksi takdirde yasal işlemlere başvuracağım!

profile
590
13 Nisan

Papara Card ATM'den Para Çekmeme İzin Vermiyor.

Papara Rose Card sipariş verdim ve geldi. Daha sonra hesabı aktive hale getirdim ama hâlâ sözleşmeli hesap olması gerektiğini söylüyor. ATM'den para çekemiyorum. Bankanız buna izin vermiyor diyor. Ne yapmam gerek. Bugün önemli bir işim vardı. Hiçbir şey yapamıyorum şu an.

profile
381
11 Nisan

Papara İzinsiz Para Çekme

11/04/2023 Tarihinde saat 03.03 de Papara kartımdan 42.99 TL para çekildi. Sizden bu ücreti iade etmenizi talep ediyorum eğer yardımcı olmazsanız başka yollar deneyeceğim insanların haklarını yiyorsunuz yaptığınız hiç hoş bir şey değil, lütfen paramı iade edin

Papara İzinsiz Para Çekme
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .