Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Papara Sözleşmeli Hesaba Geçiş Yapamıyorum

Ahmet
21 Mayıs 16:42
1.417

18 yaş altı olduğum için kimliğimde fotoğraf yok. Ondan dolayı kimlik ve NFC ile doğrulamaya çalıştığımda bir türlü fotoğraf olmadığı için onaylayamıyorum. Müşteri temsilcisini aradım, kart siparişi verirsem sözleşmeli hesaba geçiş yapabileceğimi söyledi. Ortalama 1.5 hafta önce müşteri temsilcisi sayesinde kart siparişimi verdim. Bugün öğlen geldi, te kimlik bilgilerimi aldı vs. Sonrasında kuryeye de sordum, o da sözleşmeli hesaba geçiş olur dedi. Aktive ettim ancak hesap tipin değiştirilemedi diye bildirim geldi. Babam bana para atması için IBAN 'a ihtiyacım var ama bir türlü sözleşmeli hesaba geçemediğim için IBAN aktif olmuyor. Sözleşmeli hesaba geçmem lazım.

Gelişme
Gelişme

31 Mayıs 19:53

Veli onayı için bugün velim hesap açtı, sözleşmeli hesaba geçti kendisi. Ama nedense kendi hesabımda bir türlü "onaylamaya çalıştığın çocuk sistem tarafından henüz kontrol edilmedi" hatası alıyoruz. Bu sorunu nasıl çözeceğiz? Ne yapabiliriz? Kimliğe fotoğraf koydurmuştum bir 3 gün oldu sanırsam. Şu anlık kimlik kartım da yok, fakat veli onayım var. Yani ne yapabiliriz şu an?

21 Mayıs 17:31 (Şikayetten 48 dakika sonra)

Değerli Kullanıcımız, Talebiniz ile ilgili sizlere Papara hesabınıza kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden detaylı olarak bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi

Ahmet
21 Mayıs 18:10

Kimlik doğrulaması isterken, bu sefer tekrardan kart siparişi vermem gerektiğini gösteriyor uygulama. Sürekli kart siparişi verip, hesabımı sözleşmeliye geçiremedikten sonra sürekli tekrar tekrar kart almamın ne faydası var? Kart siparişi vermemi söylediler, siparişi verdim. Yani direkt olarak sözleşmeliye geçirmek varken neden sürekli uğraştırıyorsunuz?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Papara NFC Şikayetleri

Papara NFC'den Giriş Yapamıyorum

Ahmet
05 Haziran 16:16
418
5
Çözüldü

Papara Hesabıma Giriş Yapamıyorum

Halime
13 Haziran 19:32
50
"Papara'yı bir arkadaşımın tavsiyesi ile tercih etmiştim. İyi ki yapmışım gerçekten müşterilerine değer veren bir firma Papara💗. Teşekkürler..."

Papara'da NFC Giremiyorum

Gaye
16 Mayıs 19:43
527
Papara'da NFC Giremiyorum
Tüm Papara NFC Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz