Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Sabun Paketleme İşi Adı Altında Yanıltıldım

773
Arzu
Arzu 28 Ocak 21:30

E-devletten başvurduğum İşkur ®'dan sabun paketleme inde benden Papara karta hesap açılacağını söyleyip bilgilerimi almak isteyen yanıltan kişilere verdiğim bilgilerle yapılan hiçbir işleme rızam yoktur. Aynı zamanda açılan kart Papara'yı askıya aldırdım kapanacaktır denildi, bazı evraklar istenildi ancak PDF olarak istiyorlar gönderdim hala kapatılmadı askıda olduğu söylenildi bir an önce kapatılsın yoksa hukuki süreç başlatıyor olacağım...

Papara Logo
Papara28 Ocak 21:37
Arzu
Arzu30 Ocak 11:03

Bütün evraklarımı PDF formatında gönderdim gereğinin acil yapılmasını ve tarafıma dönüş yapılmasını bekliyorum...

Benzer Şikayetler

profile
333
1 gün önce

Papara Sözleşmeli Hesaba Geçiş Yapılmıyor

Papara card sözleşmeli hesaba geçiş yapmadı. Papara kartımı aldım aktif hala getirdim sözleşmeyi imzalatanlar merkezede gönderdi hala daha sözleşmeli hesaba geçirmediler neden 15 gündür bir sözleşmeli hesaba geçiş yapamadık bu nasıl bir sistem ben anlamadım.

profile
82
4 gün önce

Papara Pişmanlığı Ve Mağduriyeti

Papara kart başvuru yaptım 1.5 aydır gelmedi sürekli kuryede. Sonra yine başvuru yaptım hesaptaki parayı aldı kargo ücreti olarak yine gelmedi. Hiçbir şekilde çözüm bulamadık.

profile
569
6 gün önce

Papara Kartsız Para Yatırma İşlemi Mağduriyeti

Papara hesabıma kartsız para yatırma işlemiyle para yatırdım ATM üzerinden kartsız fakat para hesabıma gelmedi T.C. kimlik numaram Papara hesap numarası şube kodunu yazdım halde daha geçmedi neden geçmedin öğrenebilir miyim ve elimde de fiş olduğuna rağmen, param nerede?

profile
447
6 gün önce

Papara Hesabıma İadem Gelmedi!

Papara Black kart ile Amazon'dan sipariş ettiğim bir ürünü iade ettim. Amazon 3 martta para iadesi yapıldı olarak gösteriyor fakat 12 gün geçmesine rağmen para hala hesabıma geçmedi. En kısa sürede çözülmesini rica ediyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

profile
961
15 Şubat

Papara Akbank ATM Si Paramı Yuttu

Akbank ATM'den Papara Black kartım ile para yatırma işlemi yaparken ATM'ye param sıkıştı. ATM kartımı da yuttu, param hesabıma yansımadı. Papara müşteri hizmetleri 4 gün içinde Papara kartına para iadesi olur dedi ancak 16 gün oldu hala iade yapılacak bekliyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .