Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Rose Card Gelmedi

565
Ömer
Ömer 05 Şubat 10:57

Papara Rose Card sipariş ettim, teslim süresi geçti ama bir türlü elime ulaşmadı. Hem AGT'ye hem Papara'ya yazdığımda ikisi de yardımcı olmuyor. Kuryeyi bilgilendirdik diye yanıt alıyorum sadece ama bir şey değişmiyor. Kartı eline ulaşmayan çok fazla insan var ve ben de elime 1-2 aya ulaşacağından endişeliyim.

Papara Logo
Papara05 Şubat 11:45

Benzer Şikayetler

profile
367
2 hafta önce

Papara Kartım Teslim Edilmedi

26 Kasım 2022'den beri Papara kartımın bana ulaşmasını bekliyorum. İlk sipariş ettiğimde uzun süre boyunca teslim edilmediği için kartım geri gönderilmişti ve ben tekrardan gray kart sipariş etmiştim. Fakat o kart da bana teslim edilmedi. Defalarca hem Papara iletişim merkeziyle hem de AGT Kurye ile...

profile
Ali
478
08 Şubat

Papara Siparişimin Kargoya Verilmemesi

Papara üzerinden istediğim Papara Black card'ım hala kargoya verilmedi satın almam üzerinden yaklaşık 2 hafta geçti (13 gün) diğer satın alan tanıdıklarıma ise ulaşması 5-6 gün sürüyor. Benim ise hala kargoya verilmedi. Tahmini kuryeye teslim süresi ise 30 ocaktı

profile
764
22 Ocak

Papara Bir Türlü Süresinde Gelmeyen Kart

Papara dan kart sipariş ettim ve teslim süre üzerinden tam 3 gün geçti yarın 4 olacak ama hala kart gelmedi aradığım zaman ise formaya bilgi veriyoruz hızlı olmaları için vb. Şeyler söylüyorlar yani zaman geçtikçe kart gelmeyecek gibi bir his var artık yeter. Kartımı getirin.

profile
291
10 Ocak

Papara Kart Hala Dağıtımda Görünüyor

Papara kartım 3 Ocak 2023 teslim edilecek diyordu 10 Ocak oldu hala dağıtımda diyor. Daha ne kadar beklemem gerekiyor anlamadım. Bir önceki siparişimde neredeyse 1 haftada gelmişti, bu sefer 1 ay oldu neredeyse ama hala gelmedi. En kısa sürede sorun çözülsün ve elime ulaşsın kart lütfen.

profile
579
03 Ocak

Papara Kart İptal Edimi

Papara Black kart sipariş ettim kartım teslim edildi yazıyor ama kartım bana ulaşmadı. Kartım başka birisine gitmiş olabilir başka birisi onaylayıp kullanabilir kartımın kısa süre içerisinde iptal edilmesini istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .