Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara QNB Finansbank Parama El Koydu!

260
Ali
Ali 03 Şubat 22:31

03.02.2023 tarihinde Papara kartımla ATM'den yatırdığım paraya "Tanımlanamayan Para" diyerek QNB Finansbank ® tarafından el konuldu. Tam olarak 270 liram gitti. İlk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Paraya şu an çok ihtiyacım var. Bunun bir an önce çözülmesi ve paramın iade edilmesini istiyorum.

Papara Logo
Papara03 Şubat 23:59

Benzer Şikayetler

profile
403
6 gün önce

Papara Kartım Gelmiyor Paramı Kestiler

Merhaba, yaklaşık 4 ay önce Papara Blue Card sipariş ettim ancak hala gelmedi. Bu durumdan hiç memnun değilim. Şikayetçi olmak istemiyorum ancak 20 TL kesinti yapıldı. 4,5 ay önce verdiğim siparişim bile kuryeye verilmemiş. Ya paramı iade edin ya da kartımı gönderin. Teşekkürler.

profile
127
6 gün önce
profile
Cevat sonuçtan çok memnun
  • 4 gün önce

Papara Paramı İade Etmiyor

Papara hesabım ı bloke ettirdim içindeki kendime ait olan bakiyemi iade etmiyorlar. Cevat y**, tel no. 0537 519 --7, konu ile ilgili paramın iadesini ...

profile
285
1 hafta önce

Papara İade İşleminin Yapılmaması

15 gündür beklememize ve Obilet firmasının iade yaptığına dair dekontu paylaşmasına rağmen Papara iademi tarafıma yansıtmıyor. Defalarca mailleştik telefonda görüştük vs ama tek yaptıkları şey beklememi söylemek. İnanın çok sıkıldım artık beklemekten. Papara'da isini bilen personel bulunmuyor.

Papara İade İşleminin Yapılmaması
profile
836
1 hafta önce

Papara Denizbank Parama El Koydu

Denizbank ATM den Papara kartımdan 500 TL tutarında bir para çekme işlemi gerçekleştirirken Denizbank parama el koydu dedi ve paramı çekemedim kartı iade etti fakat Denizbank paramı vermedi bu durumu düzeltmenizi istiyorum. Banka içindekiler de bana yardımcı olmadı numara alın dedin numaram gelince ...

profile
87
2 hafta önce

Papara Casbash İadem Gelmedi

Papara'da 2000 TL harcamaya yüzde 10 casbash kampanyası vardı ve bende katıldım. Harcamamı yaptım ancak yüzde on iademi yapmadılar. Papara'nın bu denli insanları yanıltması çok yanlış. Lütfen iademi gönderin. Ben harcamamı yaptım size güvendim be katıldım. Yüzde on iademi yatırın.

Papara Casbash İadem Gelmedi
Papara Casbash İadem Gelmedi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .