Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Eda sonucu yetersiz buldu

Papara Parfe Organizasyon Sabun Paketleme Şikayet

2.020
Eda
Eda 13 Mayıs 2022 11:51

12.05.2022'de Google ® üzerinden evden çalışma adı altında iş başvurusu yaptım. Sitede bulunan formu doldurdum (ad, soyad, t. C., adres, IBAN no...) WhatsApp ® üzerinden 0544*****62 numaralı telefondan benimle iletişime geçildi ve banka hesabımın bana ait olup olmadığını anlamak için 105TL ücret gönderip 100 TL taraflarına geri gönderip dekontu paylaşmamı istediler.

Dekontta kişisel bilgilerim yer almakta. Para yatırma işleminin "Papara elektronik para anonim şti. Tarafından gerçekleştirildiğini gördüm.

Kimlik numaram ve kişisel bilgilerim kullanılarak Papara hesabı açılmasına veya herhangi başka bir işlem yapılmasına ıslak imzam ve açık riza beyanım olmadan banka hesabı banka kredisi abonelik adıma açılmış şirket gibi kişisel kimlik bilgilerimle yapılmış veya yapılacak olan herhangi bir işlemden hiçbir mesuliyet ve sorumluluk yasal olarak hiçbir sorumluluk kabul etmediğimi belirtmek isterim.

Bu sayfadaki şikayetimle resmi olarak bilgilendirilmiş bulunuyorum. Gereğinin ilgili kurumlarca yapılmasını arz ve rica ederim.

Papara Logo
Papara13 Mayıs 2022 11:55

Benzer Şikayetler

profile
282
01 Şubat

Papara Hesabımdan Metapays Stars Hesap Habersiz Para Çekmiştir

Bugün sabaha karşı ismi cinsi belli olmayan hesaptan ard Arda 3 kere para çekimi girişimi yaşandı. 2 sinde başarılı oldular 3. Girişimde ise hesabım yetersiz olduğundan çekemediler. Bu neyin nesidir sayın Papara! Ne yapılmaya çalışılıyor. Acilen benden çekilen bu tutarların iadesini istiyorum. Dalg...

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
275
4 gün önce

Papara Para Transferi Sağlanamıyor

Paycell sonu 6236 ile biten kartımdan Papara kartıma para transferi gerçekleştirdim. Para hesaba düşmedi ve sürekli donma ve hata veriyor. Bu sorun benden mi yoksa paradan mı kaynaklı bilmiyorum. Yaklaşık 30 dakikadır bekliyorum ama hala bir para transferi gerçekleşmedi.

profile
256
1 hafta önce

Papara Hesabıma Para Yatırılmadı

Arkadaşımın bankasından kendi Papara hesabıma para yatırdım ve gelmedi 1 saat oldu daha önce de para gönderdim ama böyle hatayla karşılaşmadım paramın geri yatırılmasını istiyorum ilgilenirseniz sevinirim dekont paylaşacağım şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

Papara Hesabıma Para Yatırılmadı
profile
112
1 hafta önce

Papara Pay. Gool Onaylama Kod Gelmiyor

Pay. Gool doğrulama yap diyor ama nereden doğrulama yapacağımı göstermiyor kod falan gelmiyor yardımcı olun lütfen. Satın aldığım uc yide hala alamadım bununla alakalı olabilir mi yardımcı okun artık lütfen gerçekten bu da sorunumu çözmezse kafayı yiyeceğim.

Papara Pay. Gool Onaylama Kod Gelmiyor
profile
285
1 hafta önce

Papara İade İşleminin Yapılmaması

15 gündür beklememize ve Obilet firmasının iade yaptığına dair dekontu paylaşmasına rağmen Papara iademi tarafıma yansıtmıyor. Defalarca mailleştik telefonda görüştük vs ama tek yaptıkları şey beklememi söylemek. İnanın çok sıkıldım artık beklemekten. Papara'da isini bilen personel bulunmuyor.

Papara İade İşleminin Yapılmaması
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .