Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Papara Paramı Vermiyor

profile
01 Aralık 2022
706

Kapanmış olan Papara hesabıma yanlışlıkla 600 TL para yatırdım ve şu an hesabım kapalı olduğu için parayı çekemiyorum. Papara müşteri hizmetlerini aradığımda bana notere gitmemi noterden yazılı kağıt göndermemi istediler notere gittiğimde noter benden 300 TL para talep ediyor ben ömrümde hayatımda böyle bir saçmalık görmedim. Parayı görmedim gönderdiğim IBAN adresi belli ismim soy ismim orada belli neden benim paramı göndermiyorsunuz 600 paraya kadar düştünüz mü yazıklar olsun sizin gibi uygulamaya siteye notere 300 TL para verdikten sonra ne anlamı var bana 600 TL para göndermenizin böyle saçma bir prosedür olamaz.

Gelişme
Gelişme

08 Aralık 2022 16:01

Papara'yla ilgili sorunum çözülmüştür teşekkürler Şikayetvar ailesi teşekkür ederim Papara geç oldu biraz ama sağ olun iyi günler iyi çalışmalar şikayet var iyili varsın çözümlemekte üstünüze yok... 1 hafta gibi kısa bir sürede çözümlendi şu an 250 karakteri dolduruyorum yoksa paylaşmıyor :)

08 Aralık 2022 15:17

Merhaba iyi günler şikayet var ailesi Papara hakkına yapmış olduğum şikayet hiçbir şekilde sonuç almıyor resmen dalga geçiyorlar mail gönderiyorlar belge istiyorlar IBAN bilgisi istiyorlar atıyorum hala onlara yanlışlık ile gönderdiğim 600 TL parayı bana geri göndermiyorlar siz siz olun Papara hesabınız var ise hemen kapatın hiçbir şekilde muhatap bulamıyorsunuz kimse sizinle ilgilenmiyor 600 TL paramı resmen çaldılar Haram olsun size o para inşallah bu kadar acizsiniz

02 Aralık 2022 11:29

Şikayet vara Papara'yla ilgili şikayetimi belirttim kapanmış olan hesabıma 600 TL para gönderdim yanlışlıkla 600 TL paramın geri gönderilmesini talep ediyorum parapara bana şikayet var üzerinden dönüş sağladı mail göndermişler kimlik bilgilerimle selfie yapmam istendi yaptı. Gönderdim hala herhangi bir dönüş sağlanmıyor resmen 600 TL paraya çöktüler paramı göndermiyorlar siz siz olun Papara'ya bulaşmayın indirmeyin hiçbir şekilde çözüme ulaşamıyorsunuz paranız yanıyor mail gönderdim maile dönüş sağlanmıyor müşteri hizmetleri berbattt hiçbir şeyden haberleri yok hiçbir bilgi veremiyorlar. Hırsızlar paramı verin benim!

01 Aralık 2022 07:37

Merhabalar kapanmış olan Papara hesabıma yanlışlıkla 600 TL para yatırdım ve şu an hesabım kapalı olduğu için parayı çekemiyorum Papara müşteri hizmetlerini aradığımda bana notere gitmemi noterden yazılı Kağıt göndermemi istediler notere gittiğimde noter benden 300 TL para talep ediyor ben ömrümde hayatımda böyle bir saçmalık görmedim parayı görmedim gönderdiğim IBAN adresi belli ismim soy ismim orada belli neden benim paramı göndermiyorsunuz 600 paraya kadar düştünüz mü yazıklar olsun sizin gibi uygulamaya siteye notere 300 TL para verdikten sonra ne anlamı var bana 600 TL para göndermenizin böyle saçma bir prosedür olamaz Haram olsun size o para kat kat sizden çıkar inşallah!

Papara Logo
01 Aralık 2022 11:43
Mücahid
02 Aralık 2022 18:48

Söylediğiniz şekilde size mail gönderdim ama hala bir dönüş sağlanmıyor 600 TL paramı göndermemek işin neden bu kadar direniyorsunuz anlamış değişim koskoca Papara 600 TL'ye kadar düştü mü benim param bu 600 TL benim nasıl göndermiyorsunuz anlayamıyorum sizinle konuşurken beynim acıyor beynim yanıyor artık gerçekten yazıklar olsun sizin gibi firmaya!

Benzer Şikayetler

Papara Hatayı Düzeltmek İçin

profile
06 Haziran
583

Papara Black kartım olmasına rağmen hala onaylı hesap olarak gözüküyorum. Birçok kez kartla alışveriş yaptım, para yatırma gibi işlemler oluyor fakat para çekmeyi denediğimde olmadı. Bu konuyla ilgili sorunu çözerseniz çok müteşekkir olurum. Ve para gönderemiyorum kimseye.

Papara Para Gönderemiyorum Ve Para Çekemiyorum

profile
05 Haziran
553

Papara Black kartım olmasına rağmen hala onaylı hesap olarak gözüküyorum bir çok kez kartla alışveriş yaptım para yatırma gibi işlemler oluyor fakat para çekmeyi denediğimde olmadı bu konuyla ilgili sorunu çözerseniz çok müteşekkir olurum. Ve para gönderemiyorum kimseye.

Papara Para Gönderemiyorum Ve Para Çekemiyorum

profile
04 Haziran
404

Papara Black kartım olmasına rağmen hala onaylı hesap olarak gözüküyorum bir çok kez kartla alışveriş yaptım para yatırma gibi işlemler oluyor fakat para çekmeyi denediğimde olmadı bu konuyla ilgili sorunu çözerseniz çok müteşekkir olurum. Şimdiden teşekkür ederim. Ve para gönderemiyorum kimseye

Papara Para Gönderemiyorum Çözüm

profile
31 Mart
415

y**********@gmail.com mailime kayıtlı gray Papara kardım elime geldi. Aktifleştirdim ve 100 TL üzerinde para yatırdım ama şimdi başka arkadaşlarıma Papara üzerinden para gönderemiyorum bir çözüm bulmanız lazım bu duruma böyle giderse parayı çekip iptal edeceğim kartı

Papara Sözleşmeli Hesaba Geçemiyorum.

profile
06 Mart
819

Papara kartım geldi ve aktif ettim. 100 lira para yatırdım. Ama hesabım onaylı hesap olarak gözüküyor Benim hesabımın sözleşmeli olması gerekmiyor mu? Bunu nasıl düzeltebilirim. Para çekemiyorum ve başka birine para gönderemiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Papara Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 11 dk
Benzer Şikayet Yaz