Visit Xolvie, to read complaints and reviews, or file yours.
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Mehmet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Papara Paramı Hesabıma Geçirmiyor!

1.604görüntüleme
Mehmet
Mehmet 17 Ağustos 12:11

05.08.2022 tarihinde Kayseri Ahievran şubesi PttMatik üzerinden 980 TL tutarında ki paramı Papara kartıma atmak istedim ancak bankamatik paramı yuttu. Talep 06.08.2022 tarihinde oluşturuldu, 08.08.2022 tarihinde ATM’de fazla para olduğu anlaşılıp PTT Kayseri Başmüdürlüğe iletildi, başmüdürlük 09.08.2022 tarihinde parayı PTT genel müdürlüğe iletti, genel müdürlük 10.08.2022 tarihinde parayı Papara'ya BKM üzerinden takaslaşma yöntemiyle göndermiş olup 15.08.2022 tarihini son lem tarihi olarak belirledi. PTT genel müdürlüğün bana ilettiği bilgiler bu yönde ancak Papara ısrarla paranın daha onlara iletilmediğini söyleyip bana finansallaşma süreci adı altında mağduriyet yaratıyor. Paramın 17.08.2022 tarihinde artık hesabımda geçmesini istiyorum. Aksi halde tüm gerekli kurumlara şikayette bulunup tazminat davası hakkımı kullanacağım.

Papara Logo
Papara17 Ağustos 12:19
Mehmet
Mehmet17 Ağustos 13:26

Para PTT tarafından size iletildiği halde neden ben bekliyorum. Ne kadar mağdur ettiğinizin farkında değilsiniz sanırım. İşinizi düzgün yapın. Bugün içerisinde paranın hesabıma geçmesini istiyorum aksi halde gerekli yerlere şikayet edip dava açacağım. Kaçıncı y. Y.’da yaşıyoruz? Hala mı bu kadar yavaşsınız?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
 • 680görüntüleme
 • 4 gün önce

Papara Param Hesabıma Gelmedi

Dün saat 15.00 civarlarında Papara kartıma garanti ATM'sinden para attım fakat bu benim kartıma gelmedi daha sonra iş bankasına gittim çip bozuk hatası verdi. Sonra ziraata gittim PTT ye gittim bankanız onay vermiyor gibi bir yazi çıktı sorunu çözer misiniz. Paraya ihtiyacım var.

Devamını oku
Papara Param Hesabıma Gelmedi
profile
 • 128görüntüleme
 • 5 gün önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Papara Paramı Geri Ver

Papara karta PTT 'den 500 TL para yatırıyordum. Bankamatik paramı yuttu miktar hesabıma geçmedi. Müşteri hizmetlerini aradım konuyla ilgili 4 günlük bir süreç başlatacaklarını söylediler . Sürecin mümkün mertebe de hızlanmasını talep ediyorum. Paraya ihtiyacım var.

Devamını oku
profile
 • 968görüntüleme
 • 1 hafta önce

Papara Black Kartım Teslim Edilmedi

Papara Black kartım teslim edilmedi. Dağıtıma çıkarılmadı. Ptt şubesine gittiğimde kart geri gitti dediler. Uygulamaya giriyorum tekrar kart istemek için ama izin vermiyor kart şubede gibi görünüyor ne yapmalıyım karta nasıl ulaşabiliriz ( olay bir ay önce oldu)

Devamını oku
profile
 • 1.741görüntüleme
 • 2 hafta önce

Papara Kart Elime Ulaşmadı

Papara Black kart sipariş vermeme rağmen 6 aydır elime ulaşmadı. Kurye inatla evde yoktunuz diyor ama bizim kargolarımız sitenin güvenliğine teslim ediliyor normalde. Bu nasıl bir ihmalkarlık. PTT kargoyu da ayrı şikayet edeceğim zaten. Hiçbir şeyi doğru düzgün eve ulaştırmıyor.

Devamını oku
Papara Kart Elime Ulaşmadı
Papara Kart Elime Ulaşmadı
Papara Kart Elime Ulaşmadı
profile
 • 1.098görüntüleme
 • 2 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız

Papara AGT Geç Gelmesi

3 ay önce arkadaşım Papara Black card siparişi verdi 3 ay oldu. Daha gelmedi aradık iptal etmişler haberi yok arkasından başka arkadaşım aldı. Onun 2 aya geldi. Şimdi de ben aldım araştırdım ettim AGT Kurye ertesi gün veya 3-4 iş günü içerisinde getiriyormuş sözde şimdi ben aldım 8 gün oldu. Daha bu...

Devamını oku