16 Mart
#11725049

Papara, Param Hesabıma Geçmedi!

Para gönderdim. Papara hesabına geçmedi. Bekliyorum, yardımcı olun lütfen. Övdüler diye kayıt oldum, pişman olmak istemiyorum. Anında geçer dediler para hesaba, bana şu an acil lazım ve bekliyorum. Yardımcı olmanızı bekliyorum acil bir şekilde, ne zaman gelir hesaba para.

Ömer Ömer 634 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ömer16 Mart

    Papara hesabıma para gönderdim açıklama kısmına Papara numaramı yazmayı unutmuşum onun için iade talebinde bulundum dekont gönderdim [email protected] adresine mail yazdım ne bir dönüş oldu ne de iade halen beklemekteyim yardımcı olmanızı istiyorum yeni üye oldum ama destek dediğin anında dönüş yapılmasıdır iade bekliyorum Papara'ya kullanmam ve arkadaşlarıma önermem için işimin halledilmesini bekliyorum acil bir şekilde teşekkürler

  • Papara Temsilcisi16 Mart

    Değerli Kullanıcımız, Kontrol sağlandığında Paparanın Para Yükleme kuralları içerisinde işlem yapmadığınız görülmüştür. Yükleme adımlarını doğru uygulamadığınız sürece göndereceğiniz ödemeler banka hesabınıza geri iade edilir. Açıklama kısmınıza Papara numaranızı yazmadığınızdan dolayı tutar banka hesabınıza iade edilecektir. Para yükleme adımlarına https://www.papara.com/#!/support linkinden erişebilirsiniz. Papara Numaranızı yazmadıysanız, ödeme gönderen banka hesap sahibi ile Papara hesap sahibi aynı değilse, yazmış olduğunuz Papara Numaranız hatalıysa ve limitleriniz üzerinde işlem gerçekleştirdiyseniz iade işleminizi gerçekleştirebilmemiz için [email protected] mail adresimize işlem dekontunuzu göndermenizi rica ederiz. (Belirtilen durumların haricinde ki işlemleri [email protected] a mail atmanız gerekmektedir) Not: İade işlemleri 24 saat içerisinde gerçekleştirilmektedir. BİLGİLENDİRME! 1. Papara kart ile yükleme işlemleri çok daha hızlı. Papara kart sahibi olarak tüm ATM’lerden Papara hesabınıza anında yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 2. Garanti bankası, Akbank, Yapı Kredi, Türkiye Ekonomi Bankası, Vakıfbank, Finansbank ve İş Bankasından gerçekleştirdiğiniz işlemler, bankalarla yaptığımız özel işbirliklerimiz sayesinde çok kısa süre içerisinde papara hesabınıza yansıtılmaktadır. İşlemlerin hızlı gerçekleşmesi için yükleme kurallarına uymayı unutmayınız! Sorularınız olması durumunda bize 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla, Papara Destek Ekibi.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler