16 Mayıs
#11979013

Papara Para Transferinde Yaptıkları Uçuk Kesintiler

13 Mayıs Papara hesabıma yapılan kesinti ile ilgili bilgilendirme yapılmadı. 50 lira para kesintisi yapıldı. Yollayan hesaplar Papara hesabı olmasına rağmen yapılan kesintiler uçuk rakamlar. Aynı banka üzerinde yapılan havale ücretleri 3 lirayı geçmiyor. Sayfanızda gizli ücretler yok. Papara'da hesap açmak, para yüklemek, para göndermek, ödeme almak ücretsiz diye reklam yaparken birazda gizli kestiğiniz paralarla ilgili yazılar paylaşsaydınız. Yapılan asla etik değil.

Salim Salim 1.302 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Salim16 Mayıs

    Harikasınız sözleşmeyi okuyup kabul ettiğimi bildirmeniz oldukça manidar sözleşmeleriniz teleskopla okunmuycak harflerden oluşturmanız alışıldık bir durum. Sözleşmede yazan yazı yerine limit aşımınızdasınız bundan sonra gelen transferlerde yüzde alınacaktır diye mesaj hatırlatma yapmak gibi bir seçenekte var mesela

  • Papara Temsilcisi16 Mayıs

    Değerli Kullanıcımız, Vermiş olduğumuz hizmetin yapısı gereği "Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para İhracı ile Ödeme Kuruluşları ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Yönetmelik"’in 33.maddesi uyarınca siz değerli kullanıcılarımız ile sözleşme akdimiz uzaktan iletişim araçları ile kurulmaktadır. -Taslak sözleşmemiz internet sitemizde bilgilendirme amacı ile ayrıca yer almaktadır. -Papara hesap açılışınız esnasında 6.12.2018 tarihinde saat 06:03:27 te online ortamda “Çerçeve E-Para İhracı ve Ödeme Hizmeti Sözleşmesi”ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi görmekteyiz. Söz konusu sözleşmemizin Ek 1’inde yer alan ücret tablosunda açıklandığı şekilde; "Aylık 5.000 TL’yi aşan ve 5’ten fazla farklı Papara kullanıcısından alınan ödemeler için %3.4 oranındaki işlem ücreti alıcı hesabında tahsil edilir” hükmü kapsamında şikayetinize konu tutar hesabınızda elektronik para olarak tahsil edilmiştir. Anlayışınız için teşekkür eder, sorularınız için bizimler her zaman iletişime geçebileceğinizi bildiririz. Sorularınız olması durumunda bize 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi.

Ziyaretçi Yorumları