Papara ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Para İadesinin Yapılmaması

1.216görüntüleme
Mustafa
Mustafa 29 Kasım 2020 11:31

Kuveyt Türk hesabımdan Papara hesabıma havale gönderdim. Başka bankalardan da havale atarken hiçbir problem yaşamadım. Ama Papara numaranızı yazmadınız denerek paramı saatlerdir iade etmiyorsunuz. 2020 yılında yaşıyoruz. O kadar ekibiniz var. Benim 350 TL paramı iadede sorun yarattı. Dekont ortada IBAN ortada gönderin artık paramı neyi bekliyoruz anlamıyorum ki. İllaki garip prosedürlerinizi beklemek zorundayım.

Papara Logo
Papara29 Kasım 2020 11:35

Değerli Kullanıcımız, Konuyla ilgili talebinizi hesabınıza bağlı e-posta adresiniz üzerinden işlem dekontunuz ile birlikte [email protected] mail adresimize iletmenizi rica ederiz. Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi

Mustafa
Mustafa29 Kasım 2020 11:49

Standart bir cevap gönderiyorsunuz sadece hızlı dönüş yaptık demek için sonuç çözüm yok. Hani 7/24 reklamlarda belirttiğiniz havale hizmetiniz. Para iadesi yaparken 24 saatte iade ediyoruz diye neden reklamda belirtmiyorsunuz reklamda oynattığınız arkadaşa üyeliğimi paramı iade ettiğiniz anda iptal ettirip Papara kullanan tüm çevreme bunu belgeleriyle gösterip yaşadığım problemi anlatacağım.

Mustafa
Mustafa29 Kasım 2020 11:55

Destek mail adresinize 4 kez dekont mail adresinize 2 kez call center biriminize 4 kez belge paylaştım. Sizin peşinizden koşuyoruz. Takla atmamıda ister misiniz. Neyi anlatamıyorum. Alt tarafı bir çalışanınız paramı hesabınızdan bana geri gönderecek. Bu neyin 24 saati kontrol etmeyinmi diyorum. Toplamda 8 kez belge paylaştım.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler