Papara ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Para Hesabıma Geçmedi!

961görüntüleme
Ramazan
Ramazan 29 Kasım 2020 21:53

Bugün saat 18:00 ila 19:45 arası Papara hesabıma Halkbank ATM'sinden 25 TL attım ve para hesabıma geçmedi illa buralara kadar düşmek mi gerekiyor gerçekten ya da birilerine ağız eğmek mi?

Sizin yüzünüzden 25 TL olması önemli değil daha büyük meblağ da olabilirdi ve ben daha büyük sıkıntı yaşayabilirdim farklı telefondan arıyorum kendi telefonunuzdan arayın diyorsunuz dakikam yok diyorum, mail at diyorsunuz mail atıyorum cevap gelmiyor, dalga mı geçiyorsunuz. İnsanları mahcup etmeyin ve buradan da dönüş yapacaksanız otomatik mesaj atmayın lütfen.

Gelişme
Gelişme

30 Kasım 2020 17:07

Dün akşam pazar günü kartıma para attım ve geçmedi mail üstüne mail atıyorum ama buraya yazmadan kimse ciddiye almıyor ve verdikleri cevap paranız hesabınızda gözüküyor ama param hesabımda değil 1 saat içinde yatırmazsanız yatırdığım ATM’den para yatırdığıma dair işlem detaylarımı alacağım ve sizinde hesabıma para yattı dediğiniz için ama para olmadığı için zaten uygulamada işlem detaylarında öyle bir işlem gözükmüyor dava edeceğim ve sırf 25 TL için dünden beri bir insan mahcup edilmez yazıklar olsun

Papara Logo
Papara29 Kasım 2020 21:58

Değerli Kullanıcımız, Yapmış olduğumuz telefon görüşmesinde tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler