Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Papara Para Çekme Sorunu

profile
22 Mart
551

Papara kartımdan para çekmek istedim ama şifre çok fazla yanlış girildiği için para çekemezsiniz hatası veriyor. 4 kere denesem de para çekemiyorum. Şifreyi değiştirip tekrar denedim ama gene çekemedim. Nasıl paramı Papara'dan çekebilirim? Tekrar denesem düzelmiş midir?

Papara Para Çekme Sorunu
Papara Logo
22 Mart 19:01

Benzer Şikayetler

Papara Yeterli Şifre Limitine Ulaştınız

profile
1 hafta önce
234

Papara kartım bende bayağıdır var dün bankaya gidip para yatırmak istedim. Şifrem doğru olduğu halde şifre limitine ulaştınız gibisinden şeyler söylemeye başladı. Şifremi değiştirip tekrar denediğim zaman da aynı hatayı verdi. Nasıl düzelir ne yapmam lazım?

Papara Hesabıma Giriş Yapamıyorum Hata Veriyor

profile
3 hafta önce
566

Uygulamayı silip yükledikten sonra Papara hesabıma giriş yapamıyorum. Hata veriyor ve Hesabiniz kontrol edilmektedir diyor. Bekledim fakat düzelmedi bir süredir yaklaşık 4-5 gündür böyle. Sorunumun giderilmesini talep ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Papara Card Tanımlanmıyor Para Gönderemiyorum

profile
09 Ağustos
289

Papara card elime geldi. Tanıttım bayağı bir para kullanmama ve yatırmama rağmen uygulamayla para göndermek istediğimde bana hep iki seçenek sunuyor. Kartı tanımlamak istediğimde ise hata veriyor. Tanımlamam için ne yapmam gerekli lütfen iletişime geçebilir misiniz

Papara Paramı Yuttu Papara'dan Yardim İstiyorum

profile
08 Ağustos
380

Ziraat katılım bankasından dün akşam saat 17 civarında Papara kartıma para yatırıyordum. Parayı koydum, bir tanesi tanımlanamayan para dedi. Para kırışıkmış, düzelttim, tekrar koydum, tanımlanamayan parayı alın dedi. Aldım, banka hata verdi. Bir şeyler oldu. Sonra Papara kartımı ve paramı yuttu. Kar...

Papara QR Kod Ödeme Hatası

profile
06 Ağustos
148

Market ödeme yapmak için Papara QR kodu kullandım. Ancak işe yaramadı hata verdi. Birkaç kez daha denedim ama yine olmadı lütfen yardımcı olun düzeltin şu hatayı.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Papara Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 54 sn
Benzer Şikayet Yaz