Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Para Çekemiyor

265
Furkan
Furkan 08 Ocak 22:21

Akbank ATM'den para yatırmak veya çekmek istediğimde bir sorunla karşılaştık hatası alıyorum para yatıramıyorum para çekemiyorum. Başka ATM'lerde de denedim fakat aynı sorunları aldım para çekme ve yatırma işlemlerim gerçekleşmiyor.

Papara Logo
Papara 08 Ocak 22:26

Benzer Şikayetler

profile
290
4 hafta önce

Papara Sürekli Giriş Ekranına Atması

Papara'dan hiçbir şekilde işlem yapamıyorum. Para gönder veya ödemeler sekmesine geldiğimde, giriş ekranına beni geri gönderiyor, giriyorum tekrardan aynı sorun. Müşteri temsilcisine bağlanmıyor ve maillerime cevap alamıyorum. Uygulamadaki paramı çektikten sonra üyeliğimi sonlandıracağım.

profile
889
19 Şubat

Papara Sözleşmeli Hesaba Geçilmedi

Papara Black kartım geldi. Kartımı aktive ettim ama sözleşmeli hesaba geçilmedi. Bu yüzden ATM den para çekme gibi işlemleri yapamıyorum. Müşteri hizmetlerini de defalarca aradım ama bir türlü müşteri hizmetlerine bağlanamadım. En kısa sürede sorunum çözülsün lütfen.

profile
672
17 Şubat

Papara Sözleşmeli Hesaba Geçilmiyor

Papara kartım geldi aktive etmeme rağmen onaylı hesapta kaldı sözleşmeli hesaba geçmedi, para çekemiyorum, bu sorunun acilen çözülmesi lazım para çekmek zorundayım. Bu yetmezmiş gibi diğer Papara kullanıcılarına da para aktarımı yapamıyorum, böyle sıkıntı çekeceğimi tahmin etmezdim.

profile
1.127
19 Aralık 2022

Papara Eksi Bakiye

Papara hesabıma 2100TL attım hesap bakiyemi 7.895 TL ekside gösteriyor şu anda ne parayı çekebiliyorum ne başka bir şey Müşteri temsilcisini aradım geri dönüş sağlanacak dedi 5 saattir mail gelmedi gerçekten çok sorumsuzca davranıyorlar işimizden oluyoruz

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .