Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Online İşlemler İçin Kart Sahibinin Uygun Olmadığını Söylüyor

1.070
Ahmet
Ahmet 29 Ocak 22:37

Papara kartımı yeni aldım ve aktive ettim (elime ulaşalı 24 saat olmadı). Kartın içine para attım ve online alışveriş için kart bilgilerimi girdim ama kart sahibi işlem yapmaya yetkili değil uyarısı aldım sebebi nedir, sorunun çözülmesi için ne yapmam gerek? Bende sorunun cevabını istiyorum.

Papara Logo
Papara29 Ocak 22:39

Benzer Şikayetler

profile
Ali
410
1 hafta önce

Papara AGT Den Teslim Edilmeyen Gönderi

Kurye gönderimi 2 haftadır teslim etmiyor! Papara kart başvurusu yaptım. 15 Mayısta kuryeye teslim edildiği yönünde mail geldi. Ne Papara ne de AGT kuryeden tatmin edici bir cevap alamadım. Kurye yarına kadar randevu vermez ise iptal edilmesini istedim. Habire AGT yi savunuyor.

Papara AGT Den Teslim Edilmeyen Gönderi
profile
346
1 hafta önce

Papara Yakın Zamanlarda Sim Kart Değiştirdim Hesaba Giremiyorum

Yakın zamanlarda sim kart değiştirdim Papara hesabımdan çıktım ve şu an giremiyorum "yakın zamanda sim kart değiştirdiğin için sim kartın blokelendi" diyor. Hesabıma giremiyorum doğru şifre girmeme rağmen aynı şeyi tekrar ediyor. Hemen cevap verirseniz sevinirim.

profile
Aws
391
3 hafta önce

Akbank Ve Papara'nın Umurunda Değil!

16 Mayıs 2023 günü saat 20:30'da Mahmutbey metro istasyonunun ATM'sine yaklaşık 1200TL yatırmak istedim. O sırada çalışan bir Akbank ATM kullanıyordum ama paramı içine yatırdıktan sonra maalesef hata verdi ve çekmedi. İşlem ve para orada sıkışıp kaldı. Güvenlikle konuşmaya çalıştım ve ATM'yi kontrol...

profile
302
3 hafta önce
profile
Kerim'in Teşekkür Mesajı
  • 3 hafta önce

“İlgilendiğiniz için teşekkür ederim kartım umarım bu sefer gelir kolay gelsin :)”

Papara Kart Elime Geçmedi

Papara kartımı sipariş edeli 4-5 ay oluyor ama kartım elime geçmedi bu konuda desteğe yazdım ama paparanın kullandığı AGT destek hattı en ufak yardımc...

profile
156
1 ay önce

Papara Paralarımıza Çökmüş Olabilir

Papara gönderilen paraları hesaba geçirmiyor. Şu an şikayet yazarken de gördüm. Bir sürü kişi aynı durumdan şikayetçi. Millete 'yok masrafsız', 'yok cashback' diyerek kendilerine çektiler. Kesinlikle para atmayın. Telefon hatları meşgul, emaile cevap vermiyorlar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .