Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ecem sonuçtan memnun

Papara Onaylarken Hologram Donması

1.197
Ecem
Ecem 29 Ocak 12:45
Çözüldü

Papara hesabımı onaylamak için velim adına hesap açtım. Onun hesabını onaylarken hologram kısmında kimliği tuttuğum an yeşil bölüm yanıyor ve donuyor. Asla hareket etmiyor ve en baştan başlamam gerekiyor. Bu yüzden günlük hakkımı da doldurdum ne yapmam gerekiyor?

Papara Logo
Papara29 Ocak 13:37

Benzer Şikayetler

profile
Ela
399
1 hafta önce

Papara Kart Alamıyorum Yardim

Papara kart almak istiyorum. Bunun için hesap onaylaması gerek olduğu söyleniyor fakat henüz 15 yaşında olduğum ve dolayısıyla reşit olmadığım için kimliğimde bir fotoğraf bulunmuyor. Bundan ötürü hesabımı onaylayamıyorum. Ne yapmam lazım? Lütfen geri dönüş yapınız.

profile
438
2 hafta önce

Papara Hesabıma Giremiyorum!

Hesaba giriş yapamıyorum. Girmeye çalıştığımda hesabınız ele geçirmiştir şeklinde bir sonuçla karşılaşıyorum. İçinde 200 TL para var ve paramı alamıyorum. Kimlik onayını da yapamadığım için hesabım onaylanmadı. Uygulamanın hatası yüzümü tanımıyor.

profile
152
3 hafta önce
profile
Hüseyin'in Teşekkür Mesajı
  • 3 hafta önce

“İlginiz ve sabrınız için teşekkürler”

Papara Hesabımı Onaylayamıyorum Çünkü Kimliğim Fotoğrafsız

Papara uygulamasını kullanırken kimlik kartı doğrulamasında, kimlik kartımda fotoğraf bulunmaması sebebiyle doğrulamayı yapamamaktayım. Lütfen doğrula...

profile
406
4 hafta önce

Papara Canlılık Kontrolünden Geçemiyorum

Papara sanal kart almak istiyorum bunun için de hesap onaylaması gerek olduğu söyleniyor. 16 yaşındayım fakat şu an kimliğimde hala fotoğrafım bulunmuyor. Bu sebepten ötürü de hesabımı onaylamakta sıkıntı yaşıyorum Umarım bana yardımcı olursunuz en kısa sürede geri dönüşünüzü bekliyorum

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .