08 Ekim
#12748778

Papara Numaramı Güncellemede Bir Sıkıntım Var

Ben hesabımı ilk kurduğumda eski cep telefonumun üzerine kurdum ve eski kartımı babam kullanmaya başladı yeni telefon numaramı girip numaramı güncelliyorum fakat gene eski numara gözüküyor lütfen acil yardımcı olun.


Ben yeni telefon numaramı girdiğimde güvenlik kodu da geliyor ama ne yazık ki kodu yazmama rağmen eski telefon numaram gözüküyor nedenini ve çözümünü sevgili Papara çalışanlarından bekliyorum en kısa sürede bana dönüş yaparsanız çok sevinirim.


Müşkül durumdayım.

İbrahim İbrahim 1.121 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • İbrahim09 Ekim

  Papara kartı sipariş ettim kaç gün içinde gelir nereden takip edebilirim

 • İbrahim'in Teşekkür Mesajı09 Ekim

  Teşekkür ederim Papara ailesi

 • İbrahim08 Ekim

  Değerli Papara çalışanları beni tekrar aramanızı rica ediyorum

 • Papara Temsilcisi08 Ekim

  Değerli Kullanıcımız, Şikayetinizin detaylarını öğrenmek için tarafınızı aradık fakat ulaşamadık. Konuyla ilgili bizimle detay paylaşmanızı rica ederiz. [email protected] dan bizim ile iletişime geçebilirsiniz. BİLGİLENDİRME! 1. Papara kart ile yükleme işlemleri çok daha hızlı. Papara kart sahibi olarak tüm ATM’lerden Papara hesabınıza anında yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 2. Garanti bankası, Akbank, Yapı Kredi, Türkiye Ekonomi Bankası, Vakıfbank, Finansbank ve İş Bankasından gerçekleştirdiğiniz işlemler, bankalarla yaptığımız özel işbirliklerimiz sayesinde çok kısa süre içerisinde papara hesabınıza yansıtılmaktadır. İşlemlerin hızlı gerçekleşmesi için yükleme kurallarına uymayı unutmayınız! Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi.

Ziyaretçi Yorumları