12 Kasım 2018
#11140269

Papara Numara Güncelleme!

Bir süre önce Papara'da açtığım hesabıma numara değişikliği sebebi ile giriş yapamıyorum müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar hesap açarken kullandığım numaramı öğrenmeden numaramı güncellemiyorlar ve ben o numaramı hatırlamıyorum mail adresi adıma ve soyadıma açılmıştır hesap bilgilerimde de ad soyad bilgilerim vardır.


Gerekli evrak göndererek te beni teyit edebileceklerini numara değişikliğimin yapılması talebinde bulundum yine yardımcı olmadılar o numaramı hatırlamadığım sürece hesabıma erişim sağlayamıyorum kimlik ehliyet pasaport ne gerekirse gönderirim bilgisi de aktardım hesabımda param var veya yok var ise paramda Papara hesabıma erişimim olmadığından kullanamıyorum. Param da blokeli kalıyor hesapta yardımcı olursanız sevinirim. Hiç memnun edici bir durum değil.

Salih Salih 3.207 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Papara Temsilcisi12 Kasım 2018

    Değerli Kullanıcımız, Telefon görüşmemize istinaden gerekli işlemler teyit alınarak yapılmış olup, tarafınıza gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.Sorularınız olması durumunda bize 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla, Papara Destek Ekibi.

  • Salih'in Teşekkür Mesajı12 Kasım 2018

    10 dakika içerisinde geri dönüştü sağlandı ve numara güncellemem gerekli teyitler alındıktan sonra gerçekleştirildi ve Papara hakkında sorduğum tüm sorulara detaylı cevap verildi ilgisi için Papara tarafınca çalışan doğukan beye teşekkür ediyorum diyebilirim ki 15 dakikada geri dönüş sağlanması sebebi ile Papara kullanmak ayrıcalıktır

Ziyaretçi Yorumları