Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara NFC Okumuyor, Hesap Açamıyorum

1.177
Beliz
Beliz 15 Ocak 09:43

Papara, Kendime sanal kart oluşturmak istiyorum fakat ilerlediğimde bilgilerimi yazıp benden NFC istiyor, okutmama rağmen okuyamadı deyip hata veriyor asla hesap açamıyorum kendimden. Çözüm bulunursa sevinirim, giriş için illa NFC mi gerekiyor? Bilgilerimi yazıp kayıt olamaz mıyım?

Papara Logo
Papara15 Ocak 09:55

Benzer Şikayetler

profile
105
2 hafta önce
profile
Hacer sonuçtan memnun
  • 2 hafta önce

Papara Benden Habersiz Adıma Hesap Açıldı

Papara'da adıma hesap açıldı (kayıtlı olduğum) ve hesabımın kapatılmasını istiyorum. Adıma yapılacak olan herhangi bir işlemde benim haberim veya ısla...

profile
204
07 Şubat

Papara Hesabı Yeniden Aktif Etme

Papara hesabımı sildim ve tekrar açmak istiyorum. Ancak telefon numaram kayıtlı olduğu için tekrar hesap açamıyorum. Papara Gmail hesabı ve telefon numarası üzerinden iletişime geçtim ama çözüm yok.

profile
604
01 Şubat

Papara Kapatılan Hesabı Tekrar Açma

Papara Hesabımı sildim ve tekrar açmak istiyorum. Ancak telefon numaram kayıtlı olduğu için tekrar hesap açamıyorum. Nasıl tekrar açabilirim bilmiyorum. Tekrar açabilmek için ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Eğer açan varsa nasıl yapmam gerekiyor?

profile
775
24 Aralık 2022

Papara Numara Kayıtlı Gözüküyor

Bu numara ile kayıtlı bir kullanıcı zaten var. Giriş yapmaya çalıştığımda böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Değerli Papara ekibi hatanın çözülmesini istiyorum. Numaram ile kayıtlı olduğum hesabım silinsin. Çünkü numaram kayıtlı gözüküyor hesap açamıyorum, isterseniz numaramı da atabilirim hesabın s...

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .