07 Kasım
#12922800

Papara Mobil Uygulama İşlem Kesintisi!

Papara kartıma gelen 3500 TL'nin 119 TL'sı işlem masrafı diye kesintiye uğramış bu nasıl bir iştir. 119 TL kesinti nedir ya. Yok neymiş sınırlama var mı. Farklı kişilerden en fazla 5000 TL limit varmış. Hangi çağda yaşıyoruz bilsem banka havalesi kullanırdım.

Mehmet Mehmet 2.266 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet07 Kasım

    Vazgeçin bu işlerden böyle ismi olur hiç yazınızı okumadım bile burada 119 TL den bahsediyoruz 5-10 TL den değil. Ben bir halt yedim sizi tercih ettim sakın başka kimse bulaşmasın

  • Papara Temsilcisi07 Kasım

    Değerli Kullanıcımız, Kurumsal politikalarımız ve vizyonumuz gereği herkes ailesine, arkadaşlarına, tanıdıklarına her an ücretsiz para gönderme ve alma özgürlüğüne sahip olmalıdır. Bu nedenle ücretlendirme politikamız belirlenirken Papara’nın hizmet sunduğu geniş bir kitlenin memnuniyeti göz önünde bulundurulmuş ve tüm kullanıcılarımızın işlemlerinden işlem ücreti tahsil etmek yerine bireysel hesabını “ticari” ve “aşırı” kullanıma konu eden kullanıcılarımızın aldıkları ödemelerde işlem ücreti uygulamaya karar verilmiştir. Bu sayede 2 milyonun üzerinde kullanıcımızın %99’undan fazlası tüm işlemlerini herhangi bir işlem ücreti ödemeden gerçekleştirebilmektedir. Papara hesabınız ile bir ay içerisinde 5 farklı kişiden toplam 5.000 TL üzerinde ödeme aldığınızda devam eden işlemlerinize işlem ücreti uygulanmaktadır. Ödeme aldığınız kişi sayısı 5 veya altında ise hiçbir ücret ödemezsiniz. Aynı şekilde bir ay içinde toplam 5.000 TL altında olmak koşuluyla dilediğiniz kadar kişiden ödeme alabilirsiniz. 5. Farklı kişiden alınan toplamı 5.000 TL ödemede tarafınıza 6. Farklı kişiden gelecek ödemede kesilecek %3,40 oranına dair sisteme kayıtlı mail adresinize bilgilendirme yapılmaktadır. Bilgilendirme sonrasında aynı ay içinde 5 farklı kişiden toplamı 5000 TL’yi geçecek şekilde para transferi aldığınız için 6. işleminizden 3,40% tutarında işlem ücreti kesilmiştir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları