Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Maarif Organizasyon Evde Paketleme İşi Sorunu

1.640
Eeeeg
Eeeeg 01 Kasım 2022 18:23

Evde ekişi paketleme işi İşkur ® adıyla evde iş adı altında Türkiye maarif vakfı ® ve organizasyon tarafından bilgi alma alma amaçlı 31 Ekim 2022 tarihinde İşkur ile anlaşmalı olan evde paketleme başvuru yaptım. Ad soyadım ibanımı telefon numaramı yazmıştım o yüzden bu tarihten itibaren benim kimlik bilgilerimle ve kişisel bilgilerimle herhangi bir hesap açılırsa ya da bir işlem yapılırsa benim ıslak imzam ya da açık rızam olmadan herhangi bir yapılmış işlemlerden hiçbir şekilde sorumluluk ve mesuliyet ve yasal bir sorumluluk kabul etmediğimi bu sayfada belirtmek isterim. Bu sayfadaki şikayetimle resmi olarak bilgilendirilmiş bulunuyorum. Gereğinin ilgili kurumlarca yapılmasını rica ederim.

Papara Logo
Papara01 Kasım 2022 18:27

Benzer Şikayetler

profile
604
6 gün önce

Papara Kapatılan Hesabı Tekrar Açma

Papara Hesabımı sildim ve tekrar açmak istiyorum. Ancak telefon numaram kayıtlı olduğu için tekrar hesap açamıyorum. Nasıl tekrar açabilirim bilmiyorum. Tekrar açabilmek için ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Eğer açan varsa nasıl yapmam gerekiyor?

profile
282
1 hafta önce

Papara Telefon Numarası Silme

İyi günler kolay gelsin ben Papara hesabından telefon numarasını silmek istiyorum yani o hesapta ki telefon numarası sistemde kayıtlı diyor ben bu numarayı silmek istiyorum lütfen yardım edin 2 tane hesabım var birtane hesapta başka numara vat lütfen yardımcı olun

profile
370
1 hafta önce

Papara Hesabı Silince Aynı Telefon Numarasıyla Hesap Açamadım

Papara Hesabımda ismimi yanlış girdim ve düzeltemediğim için hesabı silip tekrar açacaktım. Hesabı sildim fakat telefon numaramı tekrar kullanmama izin vermedi. Eski hesabı tekrar açmak istemiyorum aynı telefon numarasıyla yeni bir hesap açmak istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Yyyyy
Yyyyy
 

Evde ekişi paketleme işi İşkur ® adıyla evde iş adı altında Türkiye maarif vakfı ® ve organizasyon tarafından bilgi alma alma amaçlı 1 Eylül 2022 tarihinde İşkur ile anlaşmalı olan evde paketleme ® başvuru yaptım. Ad soyadım ibanımı telefon numaramı yazmıştım o yüzden bu tarihten itibaren benim kimlik bilgilerimle ve kişisel bilgilerimle herhangi bir hesap açılırsa ya da bir işlem yapılırsa benim ıslak imzam ya da açık rızam olmadan herhangi bir yapılmış işlemlerden hiçbir şekilde sorumluluk ve mesuliyet ve yasal bir sorumluluk kabul etmediğimi bu sayfada belirtmek isterim. Bu sayfadaki şikayetimle resmi olarak bilgilendirilmiş bulunuyorum. Gereğinin ilgili kurumlarca yapılmasını rica ederim