Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Kullanmadığım Aboneliğin Durduk Yere Yapılması.

344
Eren
Eren 23 Mart 22:50
 
papara-kullanmadigim-aboneligin-durduk-yere-yapilmasi-1.pdfpdf

Durduk yere paramı çekti kartınız ve hangi cihaz üzerinden yapıldığına bile emin değilim. Kimseye Papara kartımı göstermedim ama hangi w posta üzerinden yapıldığını bile bilmiyorum, lütfen yapmadığım harcamayı iade ediniz, kullanmadığım Spotify ® Premium aboneliğinde bulunmadım.

Papara Logo
Papara23 Mart 23:29

Benzer Şikayetler

profile
414
4 hafta önce

Spotify'da Papara Kartımla Premium Alamıyorum

Bu konu hakkında önceden sorun yaşamadan aboneliğimi yenilediğim halde, şimdi kartımda yeterli bakiye olmasına rağmen ödeme yapılamıyor diyor. Spotify desteğe yazdığımda ise kullandığım ödeme şeklinin kullanılamayacağı tespit edildi. Lütfen yardımcı olun.

profile
683
30 Nisan

Papara Cashback Hatası, Spotify Aboneliğimden Cashback Yapılmadı

Papara kartıma bağladığım Spotify hesabım cashback yapmadı. Saat 19.53'de parayı çekmiş ama saat 21.50'de baktığımda 10 lira cashback hala yapılmamış. Kaç aydır cashback yapılıyor fakat bu ay neden böyle olduğunu anlayamadım. Durumun düzeltilmesini rica ediyorum.

profile
499
28 Nisan

Papara Kartımdan İzinsiz Para Alınması

Benim bilgim olmadan Google julien mairat tarafından 2 kez para çekilmiş açıkçası para pek umurumda değil kartı çok kullanmıyorum sadece Spotify aboneliği ve internetten bir şeyler almak için kullanıyorum ama nedenini ve nasıl paramın gittiğini öğrenmek istiyorum. Eh tabi eğer alabiliyorsam paramı g...

profile
269
19 Mart

Papara Cashback Spotify Ödenmedi

Papara Spotify aboneliğim için para çekildi 19 Mart günü Papara kartım ile almış olduğum Spotify aboneliğinin 15 TL cashback'i gelmedi sadece 5 TL geldi müşteri temsilcilerine ulaşamıyorum. Mağduriyetimin giderilmesini arz ederim. Papara cashback ödensin.

profile
4.153
29 Temmuz 2022
profile
Rumeysa'nın Teşekkür Mesajı

“Onur Bey sorunuma gayet ilgili yaklaştı ve sorunum çözümlendi. Çok teşekkür ediyorum.”

Papara Spotify Aboneliğim Uygulamada Görünmüyor

Papara kartı edindim, Netflix üyeliğimi hallettim, abonelikte görünüyor ama Spotify üyeliğim görünmüyor ödeme yöntemimi değiştirmeme rağmen. Henüz bir...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .