Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Papara Kudüs Vakfı Burs Mağduriyeti

profile
04 Haziran
6.854

04.06.2023 tarihinde Kudüs Vakfı adı altında burs kazandığım gerekçesiyle iletişime geçildim. Papara dan hesap açmamı istediler, kimlik bilgilerimi ve ibanımı paylaştım, dolandırıcılarmış onların mail ve telefon numarasıyla açıldı. Benim kimlik bilgilerimle devam ettik. İşlem sonrasında benim banka hesabıma 110 TL gönderdiler ve onlara 100 TL geri göndermemi istediler. Papara hesabına gönderdim. Yapılan hiçbir işlemi kabul etmiyorum.

Kimlik bilgilerim, yüzüm ve adıma yapılan hiçbir işlemi kabul etmiyorum. Islak imzamın olmadığı hiçbir işlemi kabul etmiyorum. Sorumluluk bana ait değil. 04.06.2023 saat 17.00 itibariyle ıslak imzam olmadan adıma yapılacak hiçbir resmi işlemi, başvuruyu, adıma açılacak hiçbir hesabı, kredi başvurusunu, para transferlerini, kumar, alim satım, bahis, işlemlerini kabul etmiyorum.

Onayım yoktur. Sorumlusu Papara elektronik anonim şirketidir. Bu tur işlemlere adımı karıştırarak insanlara sıkıntı yaşatan Papara elektronik anonim para şirketinden şikayetçiyim. Yetkili mercilere duyurumdur. Hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum. Benim adıma bulunan hesabın kapatılmasını talep ediyorum.

Papara Logo
04 Haziran 18:08

Benzer Şikayetler

Papara İş Başvurusu Adı Altında Bilgi Kullanımı

profile
1 hafta önce
709

İş başvurusu adı altında benden kişisel bilgilerim istendi ben de iş başvurusu olduğu için paylaştım daha sonrasında hesabıma 105 TL para gönderip geri iadesini istediler hesap da Papara'ya ait bir hesap olduğu için şüphelendim ve araştırdım meğerse herkes bu durumdan şikayetçiymiş. 08.09.2023 tarih...

Papara AFAD Yardımı Adı Altında Açılan Hesabın Kapatılmasını Talep Ediyorum

profile
2 hafta önce
856

AFAD yardım başvurusu adı altında tüm bilgilerimi alıp Papara hesabı açtırdılar 100 TL para yardımı yapacaklarını söylediler. Önce hesabıma 105 TL atıp hesabı doğrulamak için 100 TL atmamı istediler. Gönderdim fakat sonra karşıma çıkan bir yazı ile yanıltıcı olduklarını anladım. 05.09.2023 saat tar...

1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

7 Yorum

İrem

Merhaba bugün aynı şeyi yaşadım sonraki süreçte bir sıkıntı oldu mu

Cennet

Hayır çok şükür bir şey olmadı.

Rumeysa

Papara hesabını açmış mıydınız dedikleri hesap bilgileriyle

Şhda

Aynı vakıf üzerinden bu olay benim ve arkadaşımın da başına geldi Allah'tan durumu erken fark ettik hesabı kapatıp suç duyurusunda bulunduk. Ama arkadaşımı arayıp Vakıf'a ait Papara hesabını kapattınız adınıza yasal işlem başlatıyoruz demişler böyle bir durumla karşılaştınız mı?

Şhda

Peki suç duyurusunda bulundunuz mu?

Şhda

Peki tekrar iletişime geçtiler mi, suç duyurusunda bulunmuş muydunuz?

Cennet

Hayır böyle bir şey yaşamadım.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Papara Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 54 sn
Benzer Şikayet Yaz