Papara ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Papara Kartsız Yatırım Limit Aşımı Ve İade

1.491görüntüleme
Onur
Onur 27 Kasım 2020 11:02

26.11.2020 Saat 20:02 de Akbank ATM'den Papara hesabıma yükleme yaptım ve yaklaşık 4 dakika sonra " Nakit yatırma limitini aştın" diye Mail ve SMS aldım. 10 dakika sonra istenilen bilgilerle birlikte d*****@papara.com adresinize mail gönderdim. Ayrıca Destek alabilmek içinde d*****@papara.com adresine mail atarak durumu bildirdim ama maile dönüş yapılmadı. Müşteri hizmetlerini aradım ve şu an bu paranın gerçekten ihtiyaç olduğunu en azından iade sürecini hızlandırır umuduyla ricada bulundum. 24 saat içinde iadesi yapılacaktır elbette ona itirazım yok fakat 3 dakika içinde bana limit aşımı olduğunu söyleyen sisteminiz 15 saat geçmesine rağmen iadesini yapamadı. Göndermiş olduğum mailler dikkate alınmadığı için buradan yazdım belki daha dikkat çeker diye.

Papara Logo
Papara27 Kasım 2020 11:43

Değerli Kullanıcımız, Konuyla ilgili tarafınıza detaylı olarak mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi

Onur
Onur28 Kasım 2020 23:26

Gelen cevap maili ; "Değerli Kullanıcımız, İletmiş olduğunuz IBAN işleminize eklenmiş olup işlem sırasına alınmıştır. Yapılacak olan iade işlemi EFT olacağından dolayı (Ödemeyi gönderdiğiniz banka harici farklı bir bankaya iade talep ettiğiniz için) banka mesai saatleri içerisinde iade işlemi hesabınıza aktarılacaktır. Saygılarımızla."" Yani diyorsunuz ki bizim canımız böyle istedi böyle yapacağız sende paranı pazartesi günü alacaksın. Şimdi sayın destek ben kartınızla alışveriş yapıp iade istemedim. Havale ya da EFT yapmadım. Yani size herhangi bir banka kullanıp para yatırmadım "Kartsız" işlemle Akbank ATM den yatırdığım parayı QNB Finansbank hesabıma çekmek istedim. Daha önce çok defa Akbank ATM ile yatan paraları Finansbank hesabıma Anında çektim ve hiç sorun yaşamadım ama her şey sizin elinizde sizlerin kontrolünde sorun yaşıyoruz. Mağdur ediyorsunuz Papara. Ben Papara uygulamasından istediğim saatte istediğim kişinin IBAN numarasını yazarak anında para gönderebiliyorken siz Papara olarak iadeyi yapmıyorsunuz. Şaka gibi. Ek olarak bana bu maili gönderen arkadaşınıza mail gönderiyorum kalkıyor bana tekrar aynı maili gönderiyor. Ne demek istiyor olabilir burada ; Sen ne dersen de ben görmüyorum benim dediğim olacak sende Seveee Sevee bekleyeceksin diyor sanırım. Bu olayla ilgili mantıklı bir açıklama yapılacak mı acaba merakla bekliyorum.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler