sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Papara Kartın Uzun Süre Gelmemesi

Serdar Serdar13 Ağustos 10:28

Temmuz ayının 26sında başvuru yaptığın Papara kartım hala elime ulaşmadı. Teslim tarih süresi aşıldı ve kargo teslim randevu günü çoktan geçti. Kart hala piyasada yok. Agt firmasının sitesinden sorguladığımda her gün aynı adreste en fazla 500 metrekarelik bir alanda volta atıyor gözüküyor. Şikayet kaydı bıraktım fakat 72 saat geçmesine rağmen bir dönüş de yok. Böyle bir çalışma sistemi olmaz.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Serdar 19 Ağustos 12:51

Bu saatten sonra kart gelse de ben teslim almayacağım bilginizi olsun.

profile-icon Serdar 17 Ağustos 20:57

İnsanla resmen dalga geçiyorsunuz. Böyle Br çalışma sistemi görmedim. Ayın Temmuz ayının 26 sında verdiğim kart siparişi hala elime ulaşmadı. Çalışmış olduğunuz agt kargo firması da beş para etmez. 1 ay olacak hala kart piyasada yok. Bugün agt firmasının sitesi üzerinden kargom nerede butonundan baktığımda kargo çalışanı 500 metre kadar yakınıma gelip başka bir ilçeye gidiyor. Ya kartım kayboldu ya da insanla dalga geçiyorsunuz başka bir açıklaması olamaz. İstemiyorum kart falan daha işin başında bunca sıkıntı yaşadıysam devamında neler olur.

profile-icon Serdar 17 Ağustos 12:05

En son çözüm için aradığınızda gün içinde dönüş olacağını söylediler. Üzerinden 5 gün geçti hala kart ortada yok 3 haftayı geçti.

profile-icon Serdar 13 Ağustos 10:50

İlginiz ve hızlı geri dönüş için teşekkürler.

Papara Logo Papara 13 Ağustos 10:48

Değerli Kullanıcımız, Telefon görüşmesi sağlanarak konu hakkında bilgi paylaşılmıştır. Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler