Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Papara Kartın Elime Ulaşmaması

profile
31 Mayıs
193

Benim Papara kartım gelmedi ve mağdurum çünkü bana kargoya verdik dediler ben yurt dışına çıkacağım cumartesi cumaya kadar gelmesi gerekiyor bana az önce e posta geldi kartınız basım aşamasındadır diye madem basım aşamasında neden bana kargoya verdik diyorsunuz. Lütfen bir an önce kartım gelsin çünkü yurt dışına çıkacağım. Biraz hızlı olursa sevinirim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Papara Logo
31 Mayıs 18:13

Benzer Şikayetler

Papara Gray Card Başvurusu Sorunu

profile
3 hafta önce
183

15.08.2023 tarihinde Papara Gray Card başvurusunda bulundum. 16.08.2023 tarihinde kartın kargoya verildiğini bildirdiler ancak 15 gün geçmesine rağmen ne kargo elime ulaştı ne de kargo firması tarafından bir mesaj gönderildi. Papara müşteri hizmetlerini aradığımda ise otomatik mesajlarla karşılaştım...

Papara Kargom 1 Aydır Elime Ulaşmadı

profile
07 Temmuz
245

Papara'dan verdiğim kart bir aydır elime ulaşmadı. Papara'yı bir aydır aramama rağmen bana söyledikleri tek kelime bir yetkili kişiye şikayet ettik elinize ulaşacak olmasına rağmen kart elime hiçbir şekilde ulaşmadım gerekli kuryeyi aradığım zaman hiçbir şekilde kimseye ulaşamadım. Günlerdir kurye b...

Papara Kart Kargo Gecikmesi

profile
22 Mayıs
239

11 Mayıs tarihinde teslim edilmesi gereken Papara kargom için dönüş yapılmadı, neredeyse 2 aydır bekliyorum. 10 gün önce ulaşması gereken kargo dağıtıma bile çıkarılmamış. WhatsApp hattından da ulaştım ama yeterli bir geri dönüş sağlanmadı. Papara bu kargo olayında gerçekten çok ilgisizsiniz!

Papara Kart Teslimat Gecikmesi

profile
09 Mayıs
347

Papara Real kart başvurusunda bulundum. Kartım 19 gün oldu ve hala gelmedi. Normalde Papara ve Aras Kargo neden böyle bir şey yaptı anlamış değilim. Lütfen en yakın sürede Papara kartım elime ulaşsın. Bu sefer gerçekten üzdünüz Papara..

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Papara Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 53 sn
Benzer Şikayet Yaz