Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Kartın Adrese Gelmemesi Ve Para İadesi Olmaması

627
Muhammed
Muhammed 05 Mart 00:54

Papara kart siparişi verdim adresimi doğru olduğu halde gelmedi ve geri iade edildi. Bunula beraber de para iadesi de olmadı. Bununla ilgilenen olursa çok memnun olurum Papara gibi nitelikli bir şirketin böyle sıkıntılı kargo şirketleri ile çalışması çok üzücü bir durum. Lütfen bununla ilgilenilsin.

Papara Logo
Papara05 Mart 00:57

Benzer Şikayetler

profile
688
3 hafta önce

Papara Kartım Teslim Edildi Yazıyor Ama Gelmedi

Kartım uygulamada teslim edildi yazıyor ancak elimde teslim edilen kart yok kurye geri de dönmüyor ve bu durumdan çok rahatsız oluyorum. Belki de yanlış adrese atıp başından savma yapmıştır. Lütfen şu kargo şirketini değiştirin. İnsanların meşgul etmeye hakları yok.

profile
378
03 Mayıs

Papara Kartım Elime Geçmedi

Papara kart aldım kargoya verildi ancak neredeyse 1 aydan fazla oldu elime geçmedi 2 kez iletişime geçtim hallediyoruz dendi verilmedi sanırım kayboldu. Kargo AGT kargo. Yine sıkıntı yaşıyorum bu kargo şirketiyle. Daha iyi bir yerle neden çalışmıyorsunuz?

profile
319
26 Nisan

Papara Black Kart Elime Ulaşmadı

Papara Black kartımı 1 aydan fazla bir süre önce sipariş ettim ve hâlâ bekliyorum. Dağıtıma çıkarıldı denmesine rağmen elime ulaşmadı, kargo şirketini aradığımda yarın elinizde olur diyerek geçiştirildim. Üstelik kartım da kurye üzerindeymiş. Buna rağmen adresime beyan edilmiyor.

profile
161
28 Mart
profile
Şevval sonuçtan çok memnun
  • 28 Mart 14:16

Papara AGT Kargomu Getirmedi

Bir aydan fazladır Papara kartım gelmedi. Hala kargo şirketinde gözüküyor. Bu nasıl çalışma şeklidir anlam veremedim. Kartımı kullanmak istiyorum ama ...

profile
370
11 Mart

Papara Kartım Elime Ulaşmadı

Papara kartım kapıma gelmeden "alıcı adreste tanınmıyor" şeklinde iptal edildi hem kargo şirketiyle hem de Papara ile iletişime geçtim kargo şirketi öncelikli olarak beni aldıklarını söylediler ancak 20 gündür elime ulaşmadı (siparişi verdiğim gün 13.02.2023) kargo takip numaram: 900000542787

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .