Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Kartımla ATM'den Para Çekemiyorum

397
Yasin
Yasin 03 Şubat 22:46

Papara kartımdan para çekmek için bankaya gittim ama lem onaylanmıyor hesabım ATM'den para çekmeye kapalıymış bunu nasıl açabilirim başka bir bankanın ATM'sinden yine denedim fakat yine olmadı bu sorunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Papara Logo
Papara04 Şubat 00:07

Benzer Şikayetler

profile
-
5 saat önce

Papara Veli Değiştirmek İstiyorum

Papara veli değiştirme. Papara'da denemek için yasal veliye tıkladım ve olmadı ondan dolayı velimi annem yapmak istiyorum ama veli değiştiremiyorum hesabımın içinde de para var ve veli onayı olmadan hiçbir şey yapamıyorum. Yardım ederseniz sevinirim velimi annem yapmak istiyorum.

profile
536
5 gün önce

Papara Cashback İade Verilmedi

Bugün Burger King üzerinden Papara kartımla 77 TL tutarında menü aldım. Cashback ile bir bölümünün iade edileceğini düşünerek bu işlemi yaptım, fakat hâlâ ücret verilmedi. Üstelik sırf indirim verilmesin diye marka "Burger King "olarak geçmiyor yapılan harcama kısmında. Yardımcı olursanız sevinirim.

  • profile
1 Destekçi
profile
571
1 hafta önce
profile
Mustafa sonuçtan çok memnun
  • 1 hafta önce

Papara Black Kart. Kart Tanımlama Hatası

Papara Black kart aldım ama aktive etmeme rağmen kart tanımlama yapamıyorum. Yaptığım da ise hata veriyor. Para çekme işlemi falan yapamıyorum. Sorunu...

Papara Black Kart. Kart Tanımlama Hatası
profile
493
2 hafta önce

Yapı Krediden Papara'ya Para Gönderdim Ama Gelmedi

Bugün Yapı Kredi Bankası hesabımdan Papara'ya para transferi yaptım fakat Papara hesabıma daha gelen bir şey olmadı. 2 saat oldu ama hala gelmedi yardımcı olursanız sevinirim acil ihtiyacım var şu an lütfen yardım edin acil bir iş içindi geri dönüş yaparsanız sevinirim

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .