Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Kartım Üzerinden Alışveriş Yapamıyorum

2.127
Işıl
Işıl 31 Mayıs 2022 21:05
Papara Kartım Üzerinden Alışveriş Yapamıyorum

Kartım ile alışveriş yapamıyorum. Trendyol ® üzerinden alışveriş yapacağım zaman "işleminiz banka reddi nedeniyle gerçekleştirilemedi" hatasını veriyor Papara'yı iki kez aradım kartın aktifliğini kapatıp açın dediler ve e yaramadı sadece aktifliği kapatıp açarak para çekip yatırabildim fakat alışveriş için kullanamıyorum...

Papara Logo
Papara31 Mayıs 2022 21:23

Benzer Şikayetler

profile
79
16 Eylül 2022

Papara Kartımı Aktive Ederken Cvv2 Kodu Hata Veriyor

Trendyol'dan Papara kart aldım ve aktif edecektim ama her seferinde cvv2 kodu yanlış deyip hata veriyor anlamadım internetten de baktım ve benzer hatalar varmış ve ben doğru cvv2 kodunu yazdığımdan eminim en yakın zamanda yardımınızı bekliyorum.

profile
773
20 Ağustos 2022
profile
Mustafa'nın Teşekkür Mesajı

“Sonum ve merakım çok hızlı bir şekilde giderildi. Papara'ya ve Müşteri Hizmetlerine teşekkür ederim.”

Papara Lite Card Kargo Ücreti Hesaba Tahsil Edilmiyor

Papara Lite Card' ı internet üzerinden aldığımızda (D&R, Trendyol, Hepsiburada gibi) 5₺ + 20₺ gibi bir kargo bedeli alınıyor. Kart aktif edildiğinde 5...

profile
-
9 saat önce

Papara Hesabım Onaylı Fakat Sözleşmeli Hesap Değil

Papara kartım geldi ve Papara kartı aktifleştirdim ancak kartım aktif olmasına rağmen Papara hesabım onaylı hesaptan sözleşmeli hesaba geçmedi. Ve halen sözleşmeli hesaba geçmiş değil. Lütfen yardımcı olun sözleşmeli hesap değilken ne para atabiliyorsunuz ne başka bir şey.

profile
Efe
-
12 saat önce

Papara Kart Aktifleştirme Ve Transfer Yapamama

Papara'dan dün kendime para attım Albaraka'dan Papara'nın Albaraka IBAN'ı ile bir yazı çıktı. Direk 'tamam' a bastım ama transfer yapmak için 'Black kartını onayla' diyor. Fakat her şeyi doğru girmeme rağmen 'kartın aktif hale getirilmeye uygun değildir' diyor. Lütfen acil yardım lazım.

Papara Kart Aktifleştirme Ve Transfer Yapamama
profile
Efe
109
1 gün önce

Papara Kart Alamıyorum (isteyemiyorum)

Papara kart sipariş etmek istiyorum fakat uygulamaya girince isteyemiyorum. Kart iste butonuna tıklıyorum ama buton aktif değil, yani kart alamıyorum. Bunun sebebi nedir? Papara şirketinde bir hatamı var acaba, yoksa benimle alakalı bir sorun mu? En kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .