Papara Kartım Teslim Edilmedi.

Sinan Sinan25 Ekim 18:08

Uzun bir süre önce Papara Kart a başvurdum. Kartım Agt Kurye ye teslim edilmiş. Ancak hala elime ulaşmadı. Başta kartım yanlış adrese yönlendirildi, sonrasında adresime gelinmediği halde benim teslim almadığım söylendi, itiraz edince adresimin geçerli olmadığı (merniste kayıtlı adres) gerekçesi ile iade edileceği bilgisi tarafıma iletildi. Defalarca Papara müşteri hizmetleri aracılığı ile adresimi güncelledim, Agt müşteri hizmetleri ve kurye ile bir çok kez telefonda görüştüm. Telesekreter aracılığı ile iade edilmemesi için gerekli tuşlamaları yaptım. Ancak fayda etmedi. Kartım elime ulaşmadı. İşin daha kötüsü ne arayan var ne soran, kartın nerede olduğu hakkında en ufak bilgim yok. Papara adres güncellemek ve kuryeler size ulaşacak demekten başka bir şey yapmıyor. Agt ye zaten ulaşılamıyor. Fikir güzel olsa da teknik altyapı ve müşteriye verilen önemin düşük olması ne yazık ki beni hayal kırıklığına uğrattı. Agt Kurye ile çalıştığınız sürece müşteri memnuniyeti imkansız.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Papara Logo Papara 25 Ekim 18:33

Değerli Kullanıcımız, Yaşamış olduğunuz durum ile ilgili kurye firmasına aciliyet iletilmiş ve randevulu teslimat yapılması konusunda bilgilendirme yapılmıştır. En kısa sürede kartınızın teslimatı gerçekleştirilecektir. Dilerseniz bu süre içerisinde online harcamalarınızı gerçekleştirebilmeniz için, Papara Card bölümünden ücretsiz olarak Papara Sanal Card'ınız oluşturarak online harcamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Sinan 25 Ekim 19:05  

    Bu cevap tarafıma daha önce de müşteri hizmetleri aracılığıyla verildi. Agt firmasının sizin tarafınızdan yapılan bildirimlere karşı herhangi bir önem verdiği yok. Keşke tarafıma otomatik bir cevap vermek yerine arayarak bilgilendirme yapsaydınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler