Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Kartım Sözleşmeli Olmuyor

788
Ata
Ata 13 Mart 00:02

Papara'dan aldığım Papara Black card im veli izinli olmasına rağmen onaylı hesaptan sözleşmeli hesaba geçmiyor. Ve Papara müşteri hizmetlerini aradım ama yardımcı olmadılar. Bu yüzden para yatırma ve para çekme konusunda ATM lerde sıkıntı yaşıyorum lütfen yardımcı olur musunuz.

Papara Logo
Papara13 Mart 00:06

Benzer Şikayetler

profile
1.171
12 Mart

Papara Black Kartım Sözleşmeli Hesap Olmuyor

Papara'dan aldığım Papara Black card im veli izinli olmasına rağmen onaylı hesaptan sözleşmeli hesaba geçmiyor. Üstelik firmaya mail de attım cevap gelmedi Bu yüzden para yatırma ve para çekme konusunda ATM lerde sıkıntı yaşıyorum lütfen yardımcı olur musunuz.

profile
227
4 gün önce

Papara ATM'den Para Çekemiyorum

Ben kendi oturduğum yerden bir Papara card aldım hesabıma ATM den para yatırıyorum ama ATM'den para çekemiyorum. Bana Black card başvurun bildirimi geliyor. Hesabımdaki parayı çekemiyorum 3-4 kez denedim olmadı. Nedeni nedir?!

profile
327
4 gün önce

Papara Black Card ATM Sorunu

Papara kartıma sürekli para yatırdım ve yaşımda 18'in altındayım ama 17 yaşındayım ve velimden izin aldım. Kartım geldi ve ATM'den para yatırdım ancak Papara hesabım ATM'den para çekmeye kapalı. Sebebi nedir acaba? Teşekkür ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Sayın Papara.

Papara Black Card ATM Sorunu
profile
1.006
2 hafta önce

Papara Card Aktive Ettim Fakat Sözleşmeli Hesaba Geçmiyor

Papara Black card sözleşmeli hesaba geçmiyor. "Bu İşlemi yapabilmen için seni daha iyi tanımamız gerekiyor. Bunun için kendine ait bir banka hesabından Papara hesabına tek seferde 100TL ve üzeri para yatırabilir veya Papara Card isteyerek sözleşmeli hesaba geçebilirsin. Kartınla birlikte iletilecek ...

Papara Card Aktive Ettim Fakat Sözleşmeli Hesaba Geçmiyor
  • profile
1 Destekçi
profile
838
23 Nisan

Papara Sözleşmeli Hesaba Geçememe

Papara Black Card aldığım halde sözleşmeli hesaba geçemedim ve uygulama üzerinden para gönderemiyorum. Bankaya para yatırmaya gittiğimde hiçbir sorun olmadı ama uygulama üzerinde para gönderemiyorum. Sözleşmeli hesabınız olması gerekiyor yazıyor. Fakat benim zaten Black card'ım var. Çözebilir misini...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .