Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Melek sonuçtan çok memnun

Papara Kartım Neredeye Basınca Error Yazısı Çıkıyor.

380
Melek
Melek 16 Mart 17:22
Çözüldü
Melek'in Teşekkür Mesajı
“Kart teslim edildi teşekkür ederim”

Papara Black cardım 3,4 aydır kuryeye teslim edildi yazmasına rağmen elime ulaşmadı. Aradık ilgili yere bildirildi dediler. Birkaç hafta sonra gönderi kabulü yapıldı yazıyordu şimdi girdiğimde ise error yazısı çıkıyor neden böyle oldu nasıl düzelecek?

Papara Logo
Papara16 Mart 17:29
Melek
Melek24 Mart 17:10

Kart teslim edildi teşekkür ederim

Benzer Şikayetler

profile
207
1 hafta önce

Papara Kart Teslimat Gecikme

Kolay gelsin, Ben Papara kart başvurusunda bulundum fakat kartım hala tarafınıza ulaştırılmadı. Elime kapsama alanı dışında hatası veriyor. Bütün kargo şirketleri ürün getiriyor ve dağıtım deponuza çok yakın bir yerde olduğu için yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Papara Kart Teslimat Gecikme
profile
228
3 hafta önce

Papara Aylardır Gelmeyen Kartım!

Papara'dan defalarca kart istiyorum defalarca teslim edilmiyor. Bir tane kart gelecek aylardır bekliyoruz. Kurye firmasıyla çalışmayı bırakın gerçekten bu şekilde olmaz. Acilen bu teslimat işlerine bir çözüm bulmanız lazım yoksa bu şekilde olmayacak. O kart elime ulaşacak.

profile
142
03 Mayıs

Papara Kartım Bana Ulaşmadı

Kartım bana teslim edilmedi. Geri gönderileceği yazıyor. Lütfen iletişime geçer misiniz? Biz evde olmamıza rağmen iletilmediği için kartın üreten firmaya iade işlemini yarın gerçekleştireceği yazıyor. Lakin bizim evimize gelip ulaşılamama gibi bir söz konusu değil. Lütfen iletişime geçer misiniz?

profile
197
03 Mayıs

Papara Kartım Bana Ulaşmadı

Papara kartım tahmini teslim süresini geçeli 5 gün olmasına rağmen hala gelmedi. Müşteri temsilcileri geç dönüş yapıyorlar. 2-3 saat bekliyorum. Bu kargo neden bu kadar uzun sürdü, 5 gün mü sürüyor? Bir dağıtım anlayamadım. Kartımı getirebilir misiniz artık?

profile
Ata
158
29 Nisan

Papara Kartımın Gönderiminin Yavaş Olması Ve Nerede Olduğunu Bilmemem

Kartım gönderiminin tahmini tesliminden 2 ay sonra olması ve hala nerede olduğunu bilmiyorum. Kartın bir şekilde tarafıma ulaştırılmasını istiyorum. Ne yaptığı belli olmayan bir firma Papara neden bunlarla çalışıyor hala şaşkınlık içerisindeyim. Bunlar yüzünden bir çok müşterisini kaybedebilir.

Papara Kartımın Gönderiminin Yavaş Olması Ve Nerede Olduğunu Bilmemem
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .