Papara ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Eren'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Papara Kartım Kuryeye Teslim Edilmiyor

1.182görüntüleme
Eren
Eren 13 Kasım 2020 02:48

3 Kasım Salı günü Papara Black Card için başvuruda bulundum. Kartım ertesi gün basılmasına rağmen hiçbir şekilde kuryeye teslim edilmedi. Sadece kartın basıldığına dair mail yollandı. Onun dışında hiçbir bilgilendirme, haber ya da gelişme yok. Hala beklemekteyim. Lütfen en kısa zamanda yardımcı olun.

Gelişme
Gelişme

14 Kasım 2020 02:34

3 Kasım Salı günü Papara Black Card için başvuruda bulundum. Kartım ertesi gün basılmasına rağmen hiçbir şekilde kuryeye teslim edilmedi. Tam olarak 13 Kasım cuma günü saat 16.42'de Aras Kurye'den kartımın takip numarasıyla birlikte teslim edilmek üzere dağıtıma çıktığı mesajını aldım. Fakat kargo takip yerine kargo takip numarasını yazdığımda herhangi bir bilgilendirme veya kayıt çıkmıyor. Papara uygulamasından da baktığım zaman "kuryeye teslim edildi" kısmı onaylı gözükmüyor hala kuryeye verilmeyi bekliyor olarak görünüyor. En kısa zamanda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Papara Logo
Papara13 Kasım 2020 09:14

Değerli Kullanıcımız, Talebiniz ile ilgili sizi aradık fakat ulaşamadık. Papara Black Card'ın basım işlemlerinin tamamlanıp kuryeye verildikten sonraki teslim süresi 10 iş günüdür. Kartınızın teslim süresi henüz geçmemiş olup en kısa sürede tarafınıza ulaştırılacaktır. Kartınız belirtilen süre içerisinde teslim edilmezse bize 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler