Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Hasan sonuçtan hiç memnun değil

Papara Kartım Gelmiyor Paramı Kestiler

519
Hasan
Hasan 21 Mart 22:45

Merhaba, yaklaşık 4 ay önce Papara Blue Card ® sipariş ettim ancak hala gelmedi. Bu durumdan hiç memnun değilim. Şikayetçi olmak istemiyorum ancak 20 TL kesinti yapıldı. 4,5 ay önce verdiğim siparişim bile kuryeye verilmemiş. Ya paraiade edin ya da kartımı gönderin. Teşekkürler.

Papara Logo
Papara21 Mart 22:54

Benzer Şikayetler

profile
446
1 hafta önce
profile
Emre'nin Teşekkür Mesajı
  • 1 hafta önce

“Sorunum çözüldü teşekkürler”

Papara Hesabımdaki Paramı Çekemiyorum!

Hesabımdaki paramı çekemiyorum. Onaylı hesabınız var diyorlar, şüpheli işlem diye hesabınızın bilgileri blokeli diyorlar. Bu hesabımdaki paramı resmen...

profile
Ege
406
4 hafta önce

Papara Sebepsiz Para Çekme

Papara'dan bir şey almamama rağmen Discord 27 TL çekti. Boş yere geri verilmesini arz ederim. Bir şey yapmamama rağmen param gitti çünkü anlamadım. İlk abonelik aldın diyor ama Google'da yok abonelik falan. Paramın iade edilmesini istiyorum.

profile
66
26 Nisan

Papara Zula Epini Ücret Ödememe Rağmen Gelmedi!

Papara'dan 163,20 TL değerinde Zula epini almama rağmen SMS'ten epini birkaç dakika içerisinde göndereceğiz demelerine rağmen kaç dakika oldu hala ne mesaj geldi ne bir şey 34.000 + 6.800 Zula epini hala yok ya param iade edilsin hemen ya da epinimi atmanızı istiyorum.

profile
351
12 Nisan

Papara Discord Abonelik İptal

Ben 1 ay önce Discord uygulamasından Nitro almıştım. 1 aylık abonelik istemiştim fakat sadece bir aylık almışım. Papara sanal kartıma ise bir sonraki Discord abonelik iptal et ödeme yapma demiştim, fakat ödeme yapmış. Lütfen para iadesi yapın. Sadece 1 aylık alıp iptal etmiştim, diğer ödemeyi 1 ay s...

profile
169
10 Nisan

Papara Cashback Spotify İade Edilmeyen Ücret

49,99 liralık Spotify ödememin cashback olarak geri gelmedi. Bu durumu ikinci kez yaşıyorum. Neden böyle bir şey oluyor? Sadece bende mi oluyor? Papara'dan iade edilmeyen miktarı geri istiyorum. Lütfen yetkililer bu durumla ilgilensin, herkese aynı şey oluyormuş.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .