Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Papara ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Papara Kartı Şifremi Onaylamıyor

409
Eylül
Eylül 04 Mart 21:52

Papara kartımda şifremi değiştirdim daha sonra para yatırmak istediğimde şifreniz değiştirilememiştir işleminiz onaylanamıyor gibi bir yazı ile karşı karşıya kalıyorum şifrem onaylanmıyor ne yapmam gerek bilmiyorum para da çekemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Papara Logo
Papara04 Mart 21:56

Benzer Şikayetler

profile
407
1 hafta önce

Papara Kartı Çıkaramıyorum Yüzüm İle Kimlikteki Yüzümü Onaylamıyor

Papara kartı çıkarmak istiyordum fakat çıkaramıyorum. Yüz tanıma sırasındayken kimlikteki fotoğrafımı onaylıyor fakat canlı yüzümle uyuşmuyor. Kimlikteki fotoğrafımın üzerinden 4 yıl geçti. Papara kartı çıkarmak istiyorum. Lütfen en kısa sürede bana yardımcı olursanız sevinirim.

profile
257
1 hafta önce

Papara İle Spotify Ödemesi Yapamıyorum

Spotify ödemesi ile aldığım hata ''Ödeme yapılamadı. Lütfen tekrar dene, farklı bir kart ile ödeme yap veya başka bir ödeme yöntemi kullan.'' Kartın içerisinde yeterli miktarda var. Ama yinede ödeme yapamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim ayrıca kartı yeni aldım.

profile
663
3 hafta önce

Akbank ATM Papara İçin Paramı Yuttu

Papara kartıma İzmir Buca Yıldız mahallesinde 5000 TL civarı para yatırırken ATM paramı yuttu fakat kartımı geri verdi. Akbank müşteri hizmetleri yardımcı olmadı. Papara müşteri hizmetleri yardımcı oldu fakat buradan da yazmak istedim. Dönüş yapılırsa sevinirim.

profile
Efe
411
03 Mayıs

Papara Kart Alamıyorum Acilen Yardım Etmeniz Lazım

Tarih 3 Mayıs 2023. Bütün bilgilerimi doğru girdim fakat kimliğinde fotoğraf olmadığı için eşleşmiyor diyor. Bunun için kimliğime illa resim koydurtmak lazım. Buna bir çare bulalım lütfen, yoksa Papara kartı alamayacağım. En erken cevabınızı bekliyorum. İyi günler.

profile
861
03 Mayıs

Papara Kartımın Bakiyesi 4 TL Diyor Ama İçinde 38 TL Var

Papara hesabımda 38 TL var ama kullanılabilir bakiye 0 diyor ne para çekebiliyorum ne de harcıya biliyorum lütfen yardım edin. Buna derhal bir çözüm bulun hızlı bir şekilde çözüm bulursanız çok sevinirim. Paramı çekmem lazım yardım edin. Lütfen Papara şikayet

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .